gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

kotondan ilkbahara merhabaa

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

koton, en güzel kıyafetler,2011 ilkbahar yaz şıklığı,etek modelleri,2011 elbise şıklığı, en güzel kıyafetler,ilkbaharda ne giyinmeli,koton etek şort modelleri,eliseler.
    koton hakan yıldırım ilkbahar yaz koleksiyonu harika. işte,evde gezmede heryerde rahat rahat giyebileceğimiz çok güzel kıyafetlerini sizlere getirdim arkadaşlar :hede::hede:

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Young bride bunu beğendi.
  2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    [​IMG]Asim paylaşım için teşekkürler cnm kızımın okulda mevzuniyeti var dışarda yemeği var bende araştırıodum cnmm..bu etekde güzelmişşş..

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederim neşe abla umarım güzel bişiler bulursunuz kızına bide burda paylaşırsınız :D:D

kotondan ilkbahara merhabaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merhabaaa..

merhabaaa..

selam melekler bende yenıyım cok güzel bi site burası artık bende burdayyım
  2. Koton 2008 İlkbahar-Yaz

Koton 2008 İlkbahar-Yaz

Koton 2008 İlkbahar-Yaz'ına dünyanın önde gelen podyum mankeni Heather Marks ile merhaba diyor. Marks'ın güzelliğiyle bütünleşen koleksiyonda birbirinden renkli, şık ve zarif kıyafetlerle keyifli bir ilkbahar-yaz bizi bekliyor. 2008 İlkbahar-Yaz'ı Kadın Koleksiyonu'nda; Çiçekler ve Tomurcuklar, Urban Safari, Feminen - Maskülen, Marine, Siyah & Beyaz, Puantiye gibi trendleri öne çıkaran...
  3. merhabaa

merhabaa

merhaba ben yeni üye oldum ismim ulviye herkeze güzel sohbetler dilerim....
  4. Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri

Koton 2010 ilkbahar yaz modelleri

koton 2010 ilkbahar yaz 2010 koton ilkbahar yaz koleksiyonu Koton giyim 2010 ilkbahar yaz sezonunu açan markalardan.Koleksiyonunda oldukça rahat ve cıvıl cıvıl renk ve modellere yer veren kotondan sizler için seçmiş olduğum koleksiyondan hoşuma giden modelleri paylaşmak istiyorum. Şunu belirtmek istiyorum kızlar ilkbahar yaz mevsiminin en gözde renkleri ten rengiyle pudra rengi.Alışveriş...
  5. Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası

Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası

Bu konu; Koton 2013 İlkbahar Yaz Elbise Modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, iddalı elbiseler denildiğinde tartışmasız en beğenilen ve takip edilen markaların başında Koton geliyor. Her çarşıya çıktığımızda dönüp dolanıp kendimizi bulduğumuz en son yer olan Koton kadınlar için asla alışveriş yapmadan çıkılmayacak bir yer durumunda. Bunda her türlü zevke hitap etmesi ve...

Sayfayı Paylaş