gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kötü anılarınız itinayla silinir

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Jim Carrey'nin oynadığı "Sil Baştan" filmi gerçek oldu. Hafızayı temizleyen ilaç çıktı. Jim Carrey ve Kate Winslet'ın başrolde oynadığı iki sevgilinin birbirlerini unutabilmek için tüm anılarını tıbbi bir müdaheleyle sildirdiği "Sil Baştan" filmi gerçek oldu.
    ABD8217;li bilim insanları travmatik olay yaşayan ya da kötü hatıralarından kurtulamayan kişiler için hafızayı temizleyen bir ilaç geliştirdi.

Harvard ve McGill Üniversitesi'nin ortak çalışmasıyla yapılan ilaç kötü hatıraların yeniden hatırlanmasını engelliyor.

Araştırmacılar test amacıyla 19 tecavüze uğramış kadına 10 gün süresince bu ilacı verdi. 10'uncu gün sonunda hastalarda travmatik bir duruma rastlanmadı.

Uzmanlar, 10 kadının da yaşadıkları kötü tecrübelerin büyük bir kısmını hatırlayamadıklarını ve hızla iyileştiklerini söyledi

Kötü anılarınız itinayla silinir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anız

Anız

Ekinin biçildikten sonra toprakta kalan köklü sapını görmek ucuzluk ve berekete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Buğday.)
  2. Cenazelerde itina ile ağlanır

Cenazelerde itina ile ağlanır

cenazelerde ağlanır cenaze ağlama derneği cenaze ağlama ekibi cenazede derneği CENAZELERDE İTİNA İLE AĞLANIR trajıkomık bır gercek DERNEĞİN HİKAYESİ... "Böyle de dernek olur mu?" dedirten bu ilginç derneğin hikayesini Oflu Ali'den dinliyoruz: "1985 yılında Selimiye'de bir cenazede ağlayan insanlar gördüm. İçlerinden biri çok feryat ediyordu. 'Kardeş' dedim ona, 'Kendini bu...
  3. aNLa...

aNLa...

Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...
  4. İtinayla Saç yıkanır ve fön çekilir

İtinayla Saç yıkanır ve fön çekilir

Saç nasıl yıkanmalı ? İmkanlar dahilinde tabiki sizler evlerinizden, banyolarınızda ne bileyim kuaförünüz de bir şekildesaçlarınızı yıkatıyor ve fön çektiriyorsunuz meleklerim. Şimdi sizler için bizler yepyeni bir kampanya atılım katılım olayına girdik :D:D ÇALIŞIYOR MUSUNUZ ? EV İŞLERİNDEN ZAMANINIZ MI YOK ? KIŞ GELDİ SAÇLARIM KAŞINIYOR KEŞKE YIKAYABİLSEM Mİ DİYORSUNUZ ? O ZAMAN BİZ...
  5. Terapi Kötü Anıların Silinmesini Sağlar mı ?

Terapi Kötü Anıların Silinmesini Sağlar mı ?

terapi kötü anıları siler mi terapinin faydaları Terapi İle Kötü Anılar Silinebilirmi Hemen hepimiz hayatımızda kötü günler geçirmişizdir, geçirmemiz muhtemeldir melekler. İnsan hayatında herşey kişinin başına gelebilir. Önemli olan bu durumlar karşısında güçlü ve sağlamn durabilmektir. Bazen kendi kendimize olaylarla başa çıkamadığımızda yardım almamız gerekebilir. Bu yardımlardan biri de...

Sayfayı Paylaş