Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz

Konu, 'Kova Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    kova erkeği nasıl aşık olur kova burcu erkeği nasıl elde edilir burcu aşık edilir elde Kızlar kova burcu erkeğini etkileme kendinize aşık etme konusunda yardımama ihtiyacınız var işte işinize yarayacak taktikler :ehi:

Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin.

Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir.:S imkansız bişi buu

3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi de gerçekten doğru teşekkürler :)

4. umutsuz aşk

umutsuz aşk Forum Okuru

tam bir umutsuz vaka kova erkeği. onunla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum. ama diğer yandan onu kaybetmekte istemiyorum. ooff of işim olodukça zor :(

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ama bende kovayım seviyorum bende öle şeyler yok :D

6. _tuba

_tuba Forum Okuru

bende aynı dertteyim napcam bilmiyorum kova erkegi kus misali ucmaya hazr beni sevdigini söylüyor ama sogudum cümlesinide kuruyor napcam ben akl verin...

7. bilgilitugba

bilgilitugba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Özelliklerini fazlasıyla taşıyor ama bir kişiye bağımlı kalamıyor diyor . Kova burcuyla evli bayanlar napsın şimdi eee evlenecekler napsın yanddık töh

8. ilayda yılmaz

ilayda yılmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cidi olamasın nerden biliyorsun?

9. bilgilitugba

bilgilitugba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    kime dedin cnm ?

Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kova Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

kova burcu nasıl biridir kova burcu nasıl etkilenir burcunun evlilik nasıldır burcunun diğer burçlarla ilişkisi Kova – Koç Çekici, cana yakın ve sevimli Koç, Kova'nın her zaman ilgisini çeker. İçindeki macera duygusunu en iyi şekilde Koç ortaya çıkarır. Ortak konuları bir hayli fazladır. İkisinin de sosyal hayatları hareketli olacak ve birlikte zamanın farkında bile olmayacaklardır. Ancak bu...
  2. balık ve kova burcu erkeğini etkilemek için...

balık burcu erkeğini etkilemek evet melişlerim sevdiğiniz erkek balık burcu ve kova burcundan mı onu etkilemek mi istiyorsunuz alın size araştırdıgım tüyolar.... BALIK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde...
  3. Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

kova burcu kova burcu bebeği kova burcu bebekleri kova burcu bebeği özellikleri kova burcu bebekleri özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum çantanızı hazırladınız, doğum doktorunuz ve hastane de ayarlandı. :) Geri sayım başladı :) İçinizde bir kıpırtı, heyecan. İlk defa anne olacaksanız ilk sancıda hemen hastaneye koşmanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Zira yalancı doğum...
  4. sevdiğim çocuk kova burcu sizce nasıl ?

Bir çocuktan çok hoşlanıyorum, sanırım o da benden.Kendisi kova burcu.Kova burcu erkekleri nasıl olur? Kova burcu eşi ya da sevgilisi olan varmı?
  5. Kova Erkeğinin Yıldıznamesi

Bu burç ve tali'in tesiri altında doğan; gayretli, azim ve sebatı dağ gibi metin, akıl ve edep, tedbir ve zeka sahibi, çeşitli ilimlere kabiliyetli, her bir hususta re'yi şiddetli, acelecilikten uzak, ekâbir katında muhterem olur. Bunda da üç vecih vardır: Birinci Vecih: Zühre'ye mütenâzır olursa kırmızıya mütemâyil beyaz benizli, orta boylu, balık etli, güzel yüzlü, gür sakallı, muntazam ve...

Sayfayı Paylaş