gebe
  1. nurender

nurender Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Koza ipten kapı perdesi....

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında nurender tarafından paylaşıldı.

kapı perdesi Kapıdan hemen girişte banyo kapım var ve hoş görünmüyordu bende bu perdeyi yaptım yükseklik fazla olduğundan üst kısmında çuval kullandım umarım beğenirsiniz...

[​IMG][/URL] ImageShack.us[/IMG]

[​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Koza ipten kapı perdesi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koza

koza

Koza İpekböceği kozası sağlam ve güvenli sığınağa, göznuru ve insan becerisiyle elde edilen değerli şeylere ve insanın sığınmak ihtiyaca duyduğu erdem ve değerlere ve yapılan hayırlı işlere, Pamuğun kozası, üzerinde çalışılan işin semeresinin yakında alınacağğına delalet eder.Koza görmek, yakında ev sahibi olacağınıza yorumlanır. Koza görmek, yakında ev sahibi olacağınıza yorumlanır. İyi...
  2. yanık koza

yanık koza

Bursa'nın köklü, iyi tanınan ve başarılı bir ailesi Çelebiler... Aile, dışarıdan bakıldığında adeta mükemmel. Onlar zengin... Birbirlerine bağlı ve mutlular... Muhafazakar, haysiyetli ve takdir edilen bir Bursalı aile... Baba Asaf Çelebi'nin, yıllar evvel iki ilkel tezgahla kurduğu tekstil atölyesi, günümüzde Türkiye'nin en gelişmiş tekstil fabrikalarına dönüşmüş ve Amerika'ya, Avrupa'nın...
  3. Koza ipten şal ve atkı yapımı

Koza ipten şal ve atkı yapımı

atkı yapımı koza ipten atkı yapımı koza ipten yapılışı erkek atkısı iple yapılışı Yapılışı çok kolay ve bir o kadar şık şal modeli :)
  4. Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

ponponlu kapı perdesi kapı perdesi, kapı perdeleri, kapı perdesi yapımı, kapı perdesi sineklik, ponponlu kapı perdesi, ponponlu kapı süsü yapımı hakkında bilgiler burada melekler Boş zamanlarımı değerlendirmek ve evimi güzellştirmek için kendime bir uğraş ararken bu perdeye rastladım. O kadar hoşuma gitti ki hemen koşup malzemelerini aldım ve yapmaya başladım melekler. Bitirdikten sonra da...
  5. Koza İpten Atkı Modelleri 2016

Koza İpten Atkı Modelleri 2016

Sonbahar ve kış aylarından itibaren kullanılmaya başlanan atkı modelleri bebek, çocuk, kadın ve erkekler tarafından soğuktan korunmak için tercih edildiği gibi kıyafetlerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak da kullanılıyor. Atkı modellerinden sizlere bu yazım da oldukça farklı ve şık bir görüntüsü olan koza ipinden yapılan atkı örneklerini paylaşıyorum. Kış ayların da gribal enfeksiyonlara...

Sayfayı Paylaş