gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

KPSS 2010 eğitim bilimleri sınavı 31 Ekim'de

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kpss 2010 eğitim bilimleri sınavı 31 ekim kpss başvuru 31 ekim sınavı sınav yerleri başvuruları KPSD de kopya çekiminin ispatından sonra iptal edilen eğitim bilimlerinin yeni sınav tarihi 31 Ekim olarak belli oldu.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan'ın istifası ile sonuçlanan kopya skandalının ortaya çıkması ile iptal edilen sınavların ne zaman yapılacağı belli oldu.Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri Sınavı, 31 Ekim Pazar Günü yapılacak.

ÖSYM, KPSS Eğitim Bilimleri testinin iptal edilmesinin ardından sene sonuna kadar yapılacak 12 sınavın tarihlerinin değişeceğini bildirmişti. Bunun üzerine ÖSYM KPSS Eğitim Bilimleri sınavının da dahil olduğu yeni bir sınav takvimi belirledi.

Buna göre, KPSS Eğitim Bilimleri sınavı 31 Ekim 2010 Pazar, KPSS Ortaöğretim-Önlisans sınavı 28 Kasım 2010 Pazar, Kamu personeli Yabancı Dil Bilgisi Sınavı (KPDS) ile Tıpta Yeterlilik Sınavı 5 Aralık 2010 Pazar günü yapılacak.

Diğer sınavların tarihleri şöyle:

''Adalet Bakanlığı İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılığı Seçme Sınavı 7 Kasım 2010 Pazar, Maliye Bakanlığı Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı Özel Yarışma Sınavı 27 Kasım 2010 Cumartesi, Adalet Bakanlığı İdari Yargı Hakim Adaylığı Yarışma Sınavı 4 Aralık 2010 Cumartesi, Adalet Bakanlığı Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yarışma Sınavı 12 Aralık 2010 Pazar, Akademik Personel ve Lisans Üstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) Sonbahar Dönemi, 19 Aralık 2010 Pazar, Üniversiteler Arası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS) Sonbahar Dönemi 26 Aralık 2010 Pazar.''
    -TIPTA UZMANLIK SINAVI-

Tıpta uzmanlık eğitimi görmek üzere Sağlık Bakanlığı eğitim hastanelerine, üniversitelerin tıp fakültelerine ve Gülhane Askeri Tıp Fakültesine alınacak adaylar için yapılacak olan 2010-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve daha ileri seviyede Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi görmek isteyen adaylar için 2010-Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (YDUS) sınavları 2011 yılının Ocak ve Şubat aylarında 2011 İlkbahar Dönemi sınavları ile birleştirilerek yapılacak.

9-13 Ağustos 2010 tarihleri arasında TUS Sonbahar Dönemi'ne başvuran adaylar, 2011-TUS İlkbahar Dönemi için yeniden başvurmayacaklar. Bu adaylardan başvurularını iptal ettirmek isteyen adayların sınav ücretleri iade edilecek. Bu adaylar için bina/salon atamaları yeniden yapılacak; Sınava Giriş ve Kimlik Belgeleri yeniden gönderilecek.

KPSS 2010 eğitim bilimleri sınavı 31 Ekim'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Espark 31 Ekim'de açılıyor

Espark 31 Ekim'de açılıyor

Alışveriş merkezi yönetim şirketi Ece Türkiye'nin Eskişehir'de 110 milyon dolar yatırımla kurduğu Espark alışveriş merkezi 31 Ekim'de açılacak. Ece Türkiye'nin ilk yatırımı olan alışveriş merkezinde 140 mağaza yer alacak. Espark alışveriş merkezi, şehir merkezindeki 24 bin metrekare arsa üzerine inşa edildi. Toplam 110 bin metrekare kapalı alana sahip olan alışveriş merkezinde 44 bin...
  2. 2010 KPSS sınav tarihleri

2010 KPSS sınav tarihleri

Gireceklere şimdiden başarılar dileriz:) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ''Üniversiteye giriş sınavlarında uygulanacak açık uçlu soruları bu yıl sormayacağız'' dedi. Yarımağan, ÖSYM Yürütme Kurulu'nun haftalık toplantısı için geldiği Karabük Üniversitesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2006'da üniversiteye giriş sınavlarında temel değişiklikler...
  3. kpss sınavı

kpss sınavı

ewettt arkadaşlarım bildiğimiz üzere pazar günü kpss sınavı var sınava girecek çoğu insan çook heyecanlı özellikle Şulemmm umarım:dilektut: herkes hakettiğini alır bende giricemm ama hiç çalışmadımm herkese başarılar...
  4. kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları kpss 2011 sinav sonuçlari 2011 2012 Kpss sınavının sonuçlarını merak edenler için linklerini aşağıda ekliyorum arkadaşlarım. 2011 KPSS Sonuçları KPSS-2011/7: Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları 25.05.2011 KPSS-2011/6: Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme...
  5. 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

Merhaba arkadaşlar ben sizlere 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum mümkünse ricamı yerine getirirseniz çok sevinirim:)

Sayfayı Paylaş