gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

KPSS 2011 Sınav Tarihleri

Konu, 'KPSS Genel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kpss 2011 sınav tarihi kpss 2o11 tarıhlerı Kpss eğitim bilimleri sınav tarihi belli oldu arkadaşlar.Buna göre sınav tarihi ve bilgilerini sizlerle paylaşıyorum ve tüm adaylara başarılar diliyorum. [​IMG]
    Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2011 sınav takvimini belirledi.

Buna göre öğretmen adaylarının büyük bir merak içinde beklediği 2011 kpss a grubu eğitim bilimleri sınavı tarihi de belli oldu.

2011 ÖSYM takvimine göre 2011 kpss öğretmenlik başvuruları 9-25 Mayıs 2011 tarihinde başlayacaktır. Başvuru işlemlerinin ardından belli bir süre bekleyecek olan öğretmen adayları 10 Temmuz 2011 tarihinde genel kültür genel yetenek ve aynı gün öğleden sonra eğitim bilimleri sınavına girecek.

Tahminen sınav sonuçları da, sınavın yapılmasından 1 ay sonra açıklanır.

KPSS 2011 Sınav Tarihleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 KPSS sınav tarihleri

2010 KPSS sınav tarihleri

Gireceklere şimdiden başarılar dileriz:) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ''Üniversiteye giriş sınavlarında uygulanacak açık uçlu soruları bu yıl sormayacağız'' dedi. Yarımağan, ÖSYM Yürütme Kurulu'nun haftalık toplantısı için geldiği Karabük Üniversitesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2006'da üniversiteye giriş sınavlarında temel değişiklikler...
  2. 2011 LYS Sınav Tarihleri

2011 LYS Sınav Tarihleri

2011 lys sınav tarihleri lys sınav tarihleri 2011 tarihi tarıhlerı 2011 lys,lys başvuru tarihleri, lys sınav tarihleri, lys sınav sonuçları,lys sınav konuları, sonuçları, puan hesaplama 2011 LYS sınavına başvuru tarihleri değiştiğinden dolayı yeni tarihi sizlerle paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyorum.Umarım bu ülkede artık herkes emeğinin hakkını almasını temenni...
  3. kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları kpss 2011 sinav sonuçlari 2011 2012 Kpss sınavının sonuçlarını merak edenler için linklerini aşağıda ekliyorum arkadaşlarım. 2011 KPSS Sonuçları KPSS-2011/7: Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları 25.05.2011 KPSS-2011/6: Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme...
  4. 2012 Kpss başvuru sınav tarihleri

2012 Kpss başvuru sınav tarihleri

merhaba arkadaşlar, acaba 2012 Kpss başvuru sınav tarihleri ne zaman diye merak ediyorum. bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan bilgi rica ediyorum.
  5. kpss sınav tarihi 2012

kpss sınav tarihi 2012

KPSS 2012 Başvuruları kpss sınav tarihi 2012 başvuru 2012 yılında ki KPSS başvuru tarihi ve KPSS sınav tarihi ne zaman diyen melek'lerimiz ve misafirlerimiz, sizler için bu sayfamızda KPSS 2012 sınav ve başvuru tarihleri hakkında bilgiler sunuyoruz. 2012 KPSS Başvuru Sınav Tarihi ve Alınacak Ücretler KPSS Lisans ve KPSS Ortaöğretim/Önlisans başvuru tarihleri ve fiyatları belirlendi....

Sayfayı Paylaş