gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

2011 KPSS sınavına Giriş Belgeleri Hakkında.

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kpss giriş belgesi 2011 2011 kpss giriş belgesi ne zaman gelecek ye nerede gireceğim ye nerede gireceğim 9-10 Temmuz 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavına sayılı günler kala adaylar tarafından "Sınava Giriş Belgeleri" hakkında gelen birçok soru ve mail üzerine KPSS Cafe olarak bir açıklama yapma gereği duyduk. [​IMG]
    Sınava Giriş Belgesi adayların adreslerine gönderilmeyecektir. 2011 KPSS'ye girecek adaylar bu belgeyi , T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM?nin aday işlemleri adresinden, sınav tarihinin on gün öncesinden başlamak üzere edinebileceklerdir.

Sınava Giriş Belgesi 2011-KPSS'ye başvuran adaylar için katılacakları her oturum için ayrı olmak üzere düzenlenecektir.Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği oturum, merkez, bina, salon bilgileri ile fotoğrafı bulunmaktadır. Belge renkli veya siyah beyaz edinilebilir. Adayın sınava gireceği binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile sınav gününden önce gidip görmesi sınav günü adaya kolaylık sağlayacaktır.

Şunu unutmayınız ki Sınava Giriş Belgesi adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir.

Adaylar girdikleri her oturum için o oturuma ait Sınava Giriş Belgesini yanında bulundurmak zorundadırlar. Bu belge olmadan sınavın ilgili oturumuna veya diğer bir oturumun Sınava Giriş Belgesi ile başka bir oturuma girmek mümkün değildir.

Adaylara, sınavın hangi oturumlarına gireceklerse, o oturumlar için ayrı birer Sınava Giriş Belgesi düzenlenecek, sınava girilmeyecek oturumlar için belge düzenlenmeyecektir.

KPSSCafe.com

shimmer bunu beğendi.
2011 KPSS sınavına Giriş Belgeleri Hakkında. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KPSS Sınav Giriş Belgesi Yardımmmm!!!!

KPSS Sınav Giriş Belgesi Yardımmmm!!!!

Kızlar KPSS 28.11.2010 tarihindeki sınavına giriş belgem gelmedi almak için üniversiteye gidicem fakat bensiz olurmu kimliğimi versem yerime biri gidip alabilirmi yardımcı olun bana.
  2. kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları kpss 2011 sinav sonuçlari 2011 2012 Kpss sınavının sonuçlarını merak edenler için linklerini aşağıda ekliyorum arkadaşlarım. 2011 KPSS Sonuçları KPSS-2011/7: Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları 25.05.2011 KPSS-2011/6: Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme...
  3. Ehliyet sınav giriş belgeleri l 22 Ekim 2011

Ehliyet sınav giriş belgeleri l 22 Ekim 2011

22 Ekim ehliyet sınav giriş belgeleri 2011 22 Ekim 2011 de yapılacak Ehliyet Sınavına giriş belgesi ve sınav giriş yerlerini ve tarihlerini aşağıdan öğrenebilirsiniz. 22 Ekim Ehliyet Sınavı giriş yerleri ve sınav giriş belgeleri ile ilgili bilgiler şöyle; Sınav Giriş Yerlerinin Belli Olması: En geç 17 Ekim'de giriş yerleri belli olacak. Sınav Tarihi: 22 Ekim 2011Cumartesi Soruların...
  4. ehliyet sınav giriş belgeleri 22 ekim 2011

ehliyet sınav giriş belgeleri 22 ekim 2011

22 ekimde ehliyet sınav giriş yapılacak, Bunun için gereken belgeleri n ereden öğreniyoruz ?=
  5. 2012 KPSS Giriş Belgeleri istiyorum

2012 KPSS Giriş Belgeleri istiyorum

Merhaba arkadaşlar benim sizden bir konuda ricam olacak acaba mümkünse bana 2012 KPSS Giriş Belgeleri hakkında bilgi verir misiniz şimdiden size vereceğiniz bilgiler için tşk ederim.

Sayfayı Paylaş