gebe
  1. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28

kpss

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MAGENTA tarafından paylaşıldı.

Melekler ilgilenenler için haber vermek istedim eylülde yapılacak olan kpss sınavı ertelenmiş.

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    allahım yarabbim çıldırıcam yaaa fakülte kazandım 20 eylülde dersler başlıcak sınava gireceğim yer ayrı okuyacağım şehir ayrı ben napıcam şimdi inş. en fazla 1 hafta ertelenir yaaa...kaldı ki sınav ertelendi die atama tarihleri de ertelenirse nolcakk:(benim çalışmaya ihtiyacım varr biran önce sınav olsun atanayım bitsin bu çile artık ya lütfenn:(

kpss konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kpss kursu

kpss kursu

eşim eylülde sınava girecek bende yardımcı olması açısından eşimi hafta sonları gidebileceği bir kursa yazdırdım kurstaki bir bayanın dikkatini çekmiş eşim bayan eşime devamlı msjlar atıyor olmadık saatlerde arıyor eşim fazla önemsemiyor nasılsa vazgeçer diyor ama vazgeçecek gibide görünmüyor gittim güzelce konuştum anlamadı hatta daha fazla rahatsız etmeye başladı numarasını değiştirmesini...
  2. KPSS ertelendi!

KPSS ertelendi!

kpss ertelendi 26 ekim kpss KPSS ertelendi! 26 Eylül'de yapılacak olan KPSS ön lisans ve Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ertelendi. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 26 Eylül 2010'da yapılacak ortaöğretim ve lisans mezunlarına yönelik Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ile 18-19 Eylül'de gerçekleştirilecek Tıpta Uzmanlık Sınavı'nı (TUS) erteledi. Edinilen bilgiye...
  3. kpss sınavı

kpss sınavı

ewettt arkadaşlarım bildiğimiz üzere pazar günü kpss sınavı var sınava girecek çoğu insan çook heyecanlı özellikle Şulemmm umarım:dilektut: herkes hakettiğini alır bende giricemm ama hiç çalışmadımm herkese başarılar...
  4. kpss sınır

kpss sınır

merhaba arkadaşlar kpss sınavında sınır var mı ve kaç bilen var mı
  5. Kpss soruları

Kpss soruları

2011 yılında kpss sınavında çıkan sorular arkadaşlarım. Yararı olur diye düşündüm 09- 10 Temmuz 2011 de gerçekleştirilen KPSS A Grubu ve Öğretmenlik soruları ve cevapları ÖSYM tarafından açıklanmıştır. Yapılan açıklamaya göre ÖSYM'nin kamuoyuna duyurduğu tüm sınav güvenliğini artırıcı tedbirler bu sınavda da uygulanmış ve sınav sorunsuz olarak tamamlanmıştır. Sınavın ana soru...

Sayfayı Paylaş