gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Krem Rengi Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

krem rengi gelinlik modelleri 2011 krem gelinlik modelleri 2011
    gelinlik, modelleri, yeni sezon, en yeni model, 2011 sezonu krem rengi gelinlik modelleri burada hanımlar
    Gelinlik hanımlar, yeni evlenecek genç kızlar, kızlarını evlendırecek bayanlar... rüyalarımda ki gelinlik krem olmalı ama hiç güzel model bulamıyorum diyenler ..durmadık çalıştık siz meleklere o özel gününüzde melek gibi olmanız için birbirinden güzel gelinlik modelleri araştırdık..

aysegül87 bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Bu sanki güzel gibi hanii..

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Gelinliği sadece beyaz olarak hayal eden biri olarak modeller ne kadar dikkat çekici olsa da krem rengi gelinlik de güzel olmuyor.Beyaz reng de bu modeller çok güzel olur,krem rengi gelinlikden çok nişan elbisesine benzetmiş.

Krem Rengi Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sade Ve Şık: Krem Rengi

Sade Ve Şık: Krem Rengi

krem rengi elbiseler krem rengi elbise ayakkabı renk Bahar ve yaz aylarında giydiğimiz canlı renklerin yanında her zaman için gündemde kalacak olan krem rengi kıyafetler...
  2. 2012 Krem Rengi Halı Modelleri Burada Meleklerim

2012 Krem Rengi Halı Modelleri Burada Meleklerim

2012 hali modelleri yeni hali modelleri hali modelleri Meleklerim, ev yenilemek ve ev dekore etmek hiç te kolay bir şey değil elbet. Şimdi ekleyeceğim 2012´nin en şık hali modelleri ile evinizde değişiklik yapmak çok daha kolay ve keyifli olacak. Siz siz olun 2012 halı modelleri içinde yer alan yeni halı modellerine bakmadan hali almayın diyorum ve işte harika halı modelleri ile sizleri...
  3. Krem Rengi Gelinlikler Bu Yıl Çok Moda!

Krem Rengi Gelinlikler Bu Yıl Çok Moda!

krem rengi gelinlik kırık beyaz gelinlik 2013 gelinlik modası Sevgili melekler, eskiden beri süregelen beyaz gelinlik modası bu yıl yerini krem, kırık beyaz ve cappucino rengi gelinliklere bıraktı. Gelenekselleşen beyaz gelinlikler yerine vitrinlerden de görebileceğimiz üzere kırık beyaz ve krem rengi gelinlikler daha çok rağbet görüyor. Gelinlik mağazası işletmecisi Ahmet Baloğlu bu...
  4. Krem Rengi İle Mutfak Dekorasyonu

Krem Rengi İle Mutfak Dekorasyonu

Krem renginden faydalanarak elde edebileceğiniz bir mutfak dekorasyonu elde etmek istemez misiniz? Krem rengi hem dar mutfaklar hem de ferah geniş ala zenginlikleri elde etmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat niteliği taşımaktadır. Krem rengin ahengini elde etmek isteyenler arasında yer alıyorsanız mutfağınızda krem renginden faydalanarak elde edebileceğiniz harika bir görünüm zenginliği...
  5. Cilt rengini açan beyazlatan kremler

Cilt rengini açan beyazlatan kremler

Herkesin ten rengi farklıdır.Kimi esmer ten renginden hoşlanır kimi de beyaz tenden.Esmerler ten rengini fondotenlerle ,kremlerle açmaya çalışırken,beyazlarda esmer olmak için solaryumlara giriyor.Yani herkes kendinde olamyana meyilmi gösteriyor artık farklılıkmı istiyor bilemedim.Cildinin beyaz olmasını isteyen esmer hanımlar ,Yazımızın devamın da beyaz tene sahip olmak için kullanılıcak...

Sayfayı Paylaş