gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yaklaşık 1 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum. Baş edemiyorum da ilaçları kullanıyorum ama yeniden çıkıyor. Acaba bu hastalık için bitkisel bir tedavi var mı ? Bana yardımı olur musunuz lütfen. Kür istiyorum ve nasıl kullanıldığını. Saygılar.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz, bu konuyla alakalı profesör doktor ibrahim Saraçoğlu'nun hazırlamış olduğu ve satın alabileceğiniz fiyatı cüzi kürler mevcut tabiki. BURADAKİ ardese tıklayarak inceleyebilirsiniz. Onun haricinde yine Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU'nun bu hastalıkla ilgili oluşturduğu kürlere http://www.meleklermekani.com/bunla...itkisel-kur-ibrahim-saracoglu.html#post742010 buradaki konumuzdan ulaşmanız mümkündür. Geçmiş olsun.

kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar Yolu Enfeksiyonu

İdrar Yolu Enfeksiyonu

idrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi idrar yolu enfeksiyonuna hangi bitki iyi gelir yolları enfeksiyonuna iyi gelen bitkiler yolları iltihabı enfeksiyonu bitkisel çözüm İdrar Yolu Enfeksiyonu Hazırlayan : Dr. Ali Düzova, Prof. Dr. Ayşın Bakkaloğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Pediatrik Nefroloji Ünitesi İdrar yolu enfeksiyonu (İYE) deyimi...
  2. İdrar yolları enfeksiyonu için bitkisel kür İbrahim Saraçoğlu

İdrar yolları enfeksiyonu için bitkisel kür İbrahim Saraçoğlu

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun bitkisel yöntemlerini seviyorum meleklerim. Özellikle kullanan kişilerde çare olduğunu biliyorum. En azından ilaçlar yerine kullanılanbitkisel tedavi yöntemleri ile yan etkiler oluşmadan hastalıklardan kurtulabileceksiniz. Uzun süre bu illet hastalıktan idrar yolu enfeksiyonundan kurtulamıyorsanız birde aşağıdaki kürleri deneyin umarım size şifa olur. Kür 1:...
  3. Kronik idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar yardım

Kronik idrar yolu enfeksiyonu yaşayanlar yardım

Öncelikle merhaba.Bana yardımcı olursanız sewinirim.Ben yaklaşık son 1 yıldır kronik idrar yolu enfeksyonu çekiyorum. defalarca doktora gittim lakin antibiyotik verdi sürekli ama hiç bir sonuç alamadım.bitkisel kürlere başvurmayı düşünüyorum aranızda bununla ilgili herhangi bir bitkisel kür var mı biliyorsanızz lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürr ederimm:eller::tik:
  4. İdrar Yolu Enfeksiyonu İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi

İdrar Yolu Enfeksiyonu İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi

Bitkisel İdrar Yolu Enfeksiyonu Bitkisel Tedavisi İdrar Yolu Enfeksiyonu için Bitkisel Tedavi Yöntemi İdrar yolu enfeksiyonu geçirmekte olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için uygulayabilecekleri bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsetmek istiyoruz sizlere melekler :) Bayanlarda sıklıkla görülen ve tedavisinde bitkisel önerilerinde bulunduğu İdrar yolu enfeksiyonu için bitkisel...
  5. İdrar yolu enfeksiyonu için turna yemişi tüketin !

İdrar yolu enfeksiyonu için turna yemişi tüketin !

Kadınlarda sık rastlanılan enfeksiyon türlerinden biride idrar yolu enfeksiyonudur.Bazen kendiliğinden geçebileceği gibi , bazen tedavi gerektirebiliyor.Genellikle teşhisi basit bir idrar tahlili ile yapılabiliyor.Bu hastalığın nedneleri bakterilerdir.Tedavisi antibiyotik olan idrar yolu enfeksiyonun ayrıca bitkisel tedaviside mevcuttur.İdrar yolu enfeksiyonu olanlar için turna yemişi nin...

Sayfayı Paylaş