gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kubat Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm Şarkı Sözü isteyenler için burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kubat Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm Şarkı Sözleri

Kubat Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm

Sultan dizisinin en son oynayan bölümünde Kubat'ın söylediği bir şarkı vardı, ne hikmetse şimdi o şarkının adını hatırlamıyorum ama enfes bir şarkıydı ve üstelik bilindik bir şarkıydıda:) Herneyse diyor ve sizlere bu yazımızda Kubat Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölmü şarkısı sözleri paylaşımında bulunuyorum Melek'ler:)

Vara vara vardım şu kara taşa
    Yazılan geliyor sağ olan başa
    Aman aman aman aman oy
    Beni hasret ettin dosta kardaşa
    Bir ayrılık bir yoksulluk biride ölüm
    Aman aman aman aman oy

Nice sultanları tahtan indirdim
    Nicesinin gül benzini soldurdum
    Aman aman aman aman oy
    Nicesini dönmez yola gönderdin
    Bir ayrılık bir yoksulluk biride ölüm
    Aman aman aman aman oy

Kubat Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm Şarkı Sözü isteyenler için burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri

Sinan Özen Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri

sinan özen, 2011 albümü, yeni şarkıları, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi çin yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan özenin güzel şarkı sözlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz melekler, bu yazımızada sizlere Sinan Özenin'' Bir ölüme çare yok'' Şarkısının Sözleerini paylaşıyoruz melekler:) Bir Ölüme Çare Yok Şarkı Sözleri Mevsim baharmış benim neyime Gözümün yaşı güneşde...
  2. Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya şarkı sözleri Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya şarkısı sözü Az önce paylaştığımız Kurşun Geçirmez şarkısı sözleri ardından şimdi de Mustafa Sandal 'ın son albümünden Yok Öyle Bir Dünya şarkı sözleri ile karşınızdayız melekler :) İsteklerin bitmiyor Ben bittim ama yetmiyor Kaç kere kaç kere Kulağına rüzgar esmiyor Konuşuyorum ama...
  3. Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmek tabiri burada melekler

Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmek tabiri burada melekler

Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmek Ne Demektir Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmenin Anlamı Daha önce http://www.meleklermekani.com/tum-ruya-tabirleri/226461-ruyada-olen-birini-sarhos-olarak-gormek-ne-anlama-geliyor.html diyenler için bu rüyanın tabiri hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de bu yazımızda rüyada ölmüş birini şarkı söylerken görmek ne demek diyen tüm...
  4. Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Şarkı Sözü burada melekler

Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Sözleri Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin Cemil Demirbakan Senin İçin Ölürüm Aslında ama senin yüzünden ölmem demiş, ne yalan söyliyim bence şahane söylemiş:) Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda Cemil Demirbakan Bir Tek Aşk İçin şarkı sözleri paylaşımında bulunuyor ve bu şarkıyı seven tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. İşte başladık bir...

Sayfayı Paylaş