gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kubat - Gülüm( Acı Hayat

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Benim derdim bana yeter birde sen vurma Bahar gitti fırtınalar eser başımda
    Gülüm Gülüm yetmez ölüm ben ölürüm vay
    Etme gülüm, gitme gülüm ben ölürüm vay

Aşkın beni bir gül gibi soldurdu her gün
    Yaralı bir ceylan gibi öldürdü her gün

Yetmedi mi sana gülüm bir kuru sevda
    Ne vereyim sana gülüm al canım feda

Aşkın beni bir gül gibi soldurdu her gün
    Yaralı bir ceylan gibi öldürdü her gün

Gülüm Gülüm yetmez ölüm savur külüm vay

Gülüm Gülüm yetmez ölüm savur külüm vay
    Etme gülüm, gitme gülüm ben ölürüm vay ​

Kubat - Gülüm( Acı Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acı hayatlar

acı hayatlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Acı Hayat Resimlerr

Acı Hayat Resimlerr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Acı Hayat Dizi Özetleri

Acı Hayat Dizi Özetleri

acı hayat ender kosovalı kavgası acı hayat kosovalı ender kavgası 2.BÖLÜM ÖZETİ... Mehmet , Nermin’i ve patronu Ender’i aynı arabada görünce çılgına döner. Nermin, derdini bir türlü Mehmet’e anlatamaz ve yıkılır. Büyük aşkın üstüne Ender’in gölgesi düşmeye başlar. Ender, başladığı oyunu devam ettirmeye çalışırken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve şok olur. Hasan’ın define sevdası...
  4. Acun Ilıcalı ve özel hayatı

Acun Ilıcalı ve özel hayatı

acun ılıcalı, özel hayatı, arkadaşları, resimleri ve haberleri burada arkadaşlar. Türk televizyon sektöründe üstün başarıları ile taktir edilen Acun ılıcalı, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla buluştu ve kendisine sorulan sorular karşınıda "özel hayatımla ilgili konuşmam" dedi. Kaldı ki haklıd :) İşte o haber Melek'ler! Eşi Zeynep Ilıcalı’yla boşanma davası süren Acun Ilıcalı,...
  5. Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

Acundan; Özel hayatlar özel kalsın

magazin, acun ılıcalı, survıvor, hakkında, ali taran, ayşe özyılmazer hakkında herşey burada Melekler im bakın Acun ne demiş.. Özel hayatlar özel kalsın Televizyon dünyasının dâhi çocuğu Acun Ilıcalı, yakın dostu Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel ile sürpriz evliliği hakkında yorum yapmaktan kaçındı Yapımcı Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen ve Gökhan Şükür önceki akşam Bebek’te kahve içip sohbet...

Sayfayı Paylaş