Küçük bir itiraf da benden olsun...

sahra85

Yeni Üye
Üye
Küçük bir itiraf da benden olsun...
üniversitedeyken sınıfımdan bir kişi benden hoşlandığını her hareketiyle belli ediyordu... öyle ki tüm sınıf bunun farkına varmıştı... ben de farkındaydım fakat bir türlü karşılık veremiyordum, artık utancımdan mıydı, neydi bilemiyorum...

tüm sınıf bu çocuğun hareketlerinin farkına varınca bunun eski sevdiği (zamanında çıkma teklifi edip de red cevabı aldığı kız ki bu da benim yakın arkadaşlarımdan birisiydi ve ben bu detayı da çoooooook sonra öğrendim)bu çocuğun benimle ilgilendiğini görünce baktı çocuk ciddi ciddi gidiyor, hemen atladı ve ilk adımı atarak çocuğa bir şekilde ilgilendiğini belli etti...

bizim bu salak oğlan da "vayyy... ya bu benim çok önceleri peşinden koşup da yüz bulamadığım hatun mu!! şimdi kendi ayağıyla bana geldi, atlamam mı!!" diyerek bizim bu kızı havada kaptı...

len sen değil miydin benimle ilgilenen?! ama çabuk unutuverdi yaptıklarını tabii... neyse... lafı fazla uzatmayayım, benim bu yakın kız arkadaş da -lafta bu nasıl yakınlıksa sevdiğim adama atladı- biraz lafını sözünü bilmez gerçi içinde kötülük yok ama buna karşılık biraz da baskın bir tiptir... tamam, dedim al da gör gününü... Allah sana, beni aratsın dedim ve de öyle oldu...

bizim salak oğlan pişman oldu bu kızla çıktığına, benim önümde arkamda dolanmaya başlamaz mı yeniden?! laf atar, konuşmaya çalışır, gözlerimin içine bakar, hayran hayran ders sunumlarımı izler... işin kötüsü Allah kahretsin ben de onun hayranıyım, klasik aptal bir aşığım ama kahretsin bende bir gurur var valla kafama tokmak gibi iner arada, feleğimi şaşırtır bana :D

neyse, sizi bunalttığımın farkındayım lafı uzatmayayım, sonra bunlar 2-3 yıl çıkarlar ama takas tukas gider... sonra ayrıldılar ve salak oğlan soluğu ben deniz aptal aşıkta aldı... aracılar soktu araya, tek bir sözüme baktı, "tamam, gel" desem hemen o gün balıklama atlayacak dedikleri türden oldu inanın...

eeee... ben de seviyorum ama serde gurur var, eğilir mi bu baş...
aracıya "gitsin, kıza geri dönsün, barışsın tekrar onunla..." dedim, valla nasıl dedim ben de anlamadım...

anladı, umut yok, kestirip attığımı görünce gitti ve şimdi onunla da evli...

itiraf ediyorum, "gitme" demeyi çok isterdim ama ilerde tüm bu geçmişin önüme gelmesinden korktum, bir de ah bu kahrolası gururum, bana çektirdiklerini unutamadım ve "gitsin" dedim...

o benim arkadaş var ya lafta yüzüme gülüp de salak oğlana atlayan, evet belki evlendi ama bilmiyor ki bu evlilik benim sayemde gerçekleşti...
valla yatsın kalksın şükretsin bana amaaaa nerdeeee :D

kötü yönlerde değil canım, benimkisi hep böyle gururdan ve de şanssızlıktan... başka bir şeyden değil...

okurken evleneceklerini tahmin etmemiştim çok şaşırdım valla :)
bende anlamam bu gurur nedir yaw,ha bu tabi her konuda geçerli değil
''ne gurursuz kızmış bu yaaa'' dedirtmem de yanü:D aşk meşk konularında üstüme yok valla hahaha gurur falan anlamam dinlemem,gider söylerim seviyosam...
tşkler paylaştığın için cnm,diğer itiraflarını da bekliyorum :D:D:D

Belkide boylesi iyi olmustur,arada bende yaptigim gururlarin sonucu dusunuyorum,oyle yapmasaydim boyle olurdu diyorum,derler ya insanin kaderi birazda kendi elinde diye,evet birazda hayatimiza yon vermek bizim elimizde.Yinede nede hayir vardir belli olmuyor.Allah pisman etmesin kimseyi.

öyle aslında bu kadar gurur bence de iyi değil ama onunla olsaydım da bu geçmişi belki de sorun edebilirdim diye düşünüyorum...

yaaa ne diyeyim, bir yuva kurulmasını sağladım, fena da olmadıııı :)

Geri