gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

küp bebek yapılışı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küp bebek [​IMG] [​IMG]

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy çok şirin bişey olacak

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben süngerlerlede yapıyorum çok şekerler

küp bebek yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bebek patiği yapılışı

örgü bebek patiği yapılışı

bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı patik örgüleri ve yapılışları örgü patiği Arkadaşlar şimdi yukarıdaki bebek patiğini beraberce yapalım. Nako rekor ipi ile ve 3,5 numara şiş ile öreceğiz. Çok kolay bir patik eminim yapabilirsiniz, yine bol bol resim çektim ve ayrıntılı bir şekilde anlatacağım. Hadi kolay gelsin Önce 65 ilmek atıyoruz ve hem önden hem de arkadan haraşo...
  2. Gümüş telle küpe yapılışı

Gümüş telle küpe yapılışı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bebek Patiği ve Yapılışı

Bebek Patiği ve Yapılışı

nako bebek patikleri Bu kırmızı patikleri 3.5 numara şiş ile Nako Vizon ip kullanarak pirinç örgüyle ördüm...Yeni doğacak kız bebekler için çok güzel ama daha büyük örmek için şemadan bakıp ilmek arttırabilirsiniz.. Yapılışını ise şöyle anlatayım: Pirinç örgünün yapılışı: • 1 ilmek yüz,1 ilmek ters sıra sonuna kadar aynı şekilde örülür. • Arka sıradan örerken düzün üstü ters,tersin üstü...
  4. Telden bebek yapılışı

Telden bebek yapılışı

telden bebek bebek yapılışı telden yapımı tüp yapılışı nasıl yapılır
  5. Sallantılı pembe küpe (Yapılışı)

Sallantılı pembe küpe (Yapılışı)

küpe yapılışı pembe küpe çivili takılar boncuk yapılışı Sallantılı pembe küpe Yapım aşamaları 1. İki küpe için dört adet 4.5 cm'lik halka gözlü çivi veya kristal boncukların içinden geçebileceği tellerden kendiniz halka gözlü çivi hazırlayın. 2. Bir tarafı halka olan çiviye 3 cm boyunca kristal boncuk dizin ve diğer ucu halka haline getirin. 3. İki adet damla motifli Mayorka...

Sayfayı Paylaş