gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Küpeli Lamba

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim görmüş olduğunuz bu aksesuarı hem lamba niyetine hemde eşlerini sürekli kaybetmekten yakındığımız küpelerimiz için güzel bir fikir :) [​IMG]

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    aslında iyi fikirmiş bence ben kullanırım

Küpeli Lamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fermuarlı Lamba

Fermuarlı Lamba

Dikey duran uzunca bir lambanın üzerine kılıf geçirmişler fermuarla da açılmasını sağlamışlar. Odanızın ne kadar aydınlanmasını istiyorsanız fermurı o kadar çok açıyorsunuz. Aç kapa aç kapa yani
  2. Değşik Lambalar

Değşik Lambalar

Şöyle düşünelim .Bir parkta yürüyoruz ve aniden karşımıza bir sanat eseri gibi görünen ama aslında sokak lambası olan bir şey çıkıyor :)Ne hoş olurdu değil mi.Buyrun bakın o uzun uzun direklerin yerine bunlar olsa hoş olmaz mı :D
  3. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.
  4. Lamba yapıyoruz.

Lamba yapıyoruz.

plastik kaşıktan tasarımlar Lamba yapıyoruzz.Hemde az bir maliyetle sadece plastik kaşık,2,5-5 lt lik damacana,ampul birde ampul takmak için çok rahat yapı markette yada elektrikçide bulabilceğiniz aparat (düzenek).Gerisini resimlerden bakarak hemencecik yapabilirsiniz.
  5. Fincan Lamba

Fincan Lamba

Arkadaşlar bu lambalar çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim. Bu lambaların altında kahve içmenin tadına sanırım doyum olmaz.

Sayfayı Paylaş