gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Kurdela nakışı modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

kurdele nakışı havlu kenarı kurdele nakışı havlu kenarları kurdela kenarı kurdale örnekleri

kurdela nakışı 01.JPG

kurdela nakışı 1.jpg

kurdela nakışı 2.jpg

kurdela nakışı 3.jpg

kurdela nakışı 4.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ağustos 2016
  2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kurdela nakışı havlu kenarları
    emeğine sağlık canım paylaşım için sağol ne kadar güzellerr

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: kurdela nakışı havlu kenarları

evet bende baya merak sardım

4. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş elinize sağlık

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Dekoratif bir nakış çeşidi olan kurdela nakışı iğne ile yapılan bir çalışmadır. Bu çalışmada genelde ipek yada organze kurdelalar kullanılmaktadır.
    Sevgili takipçilerimiz ;

Kurdela nakışın dan şık havlu modelleri için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi öneriyoruz.

kurdela işi havlu kenarı örnekleri

kurdela nakışı.jpg

Kurdela nakışı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu kenarı modeli

kurdele nakışı havlu modelleri kurdele havlu kenarları kenarı kurdaleli kenarları kurdaleli kenarı örnekleri
  2. Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Kurdela nakışı yapılışı kurdele nakışı modelleri kurdele yapılışı kurdale nakışları Çocuklarınız ya da misafirleriniz için kullanacağınız el yüz havluların kenarlarında yapılan güzel bir işleme ile emin olun dikkati çekeceksiniz. Hatta yüzünü yıkamayı sevmeyen bir çocuğunuz bile bu işlemeler sayesinde yüzünü yıkarayarak ya da ellerini yıkayarak hemen bu kurdela nakışlı havlulara yönelecektir...
  3. kurdela nakışı modelleri

kurdela nakışı modelleri

kurdela nakışı modelleri kurdele nakışı modelleri kurdele örnekleri kurdela örnekleri çok uzun zamandır bırakmıştım kurdela nakışını ama geçen esti çıkardım kurdelayı sateni..oturdum netin başına Allahh millet neler yapıyomuş:D bende bikaç örnek buldum...
  4. Kurdela nakışı modelleri

Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...
  5. Kurdele nakışı bebek battaniyesi modelleri - örnekleri

Kurdele nakışı bebek battaniyesi modelleri - örnekleri

Kurdele nakışı bebek battaniye modelleri Kurdele nakışı bebek battaniye örnekleri Merhaba Sevgili Melek'ler, son yılların örgü trendleri arasında yer alan kurdele nakışından bebek battaniyesi modellerini, bu sayfamızda hep birlikte inceleyeceğiz ve kurdele nakışı bebek battaniyesi örnekleri arayan arkadaşlarımıza da yardımcı olacağız :)

Sayfayı Paylaş