Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Kurdela nakışı yapılışı kurdele nakışı modelleri kurdele yapılışı kurdale nakışları

Çocuklarınız ya da misafirleriniz için kullanacağınız el yüz havluların kenarlarında yapılan güzel bir işleme ile emin olun dikkati çekeceksiniz. Hatta yüzünü yıkamayı sevmeyen bir çocuğunuz bile bu işlemeler sayesinde yüzünü yıkarayarak ya da ellerini yıkayarak hemen bu kurdela nakışlı havlulara yönelecektir arkadaşlarım.
    Örgü işleri gerçekten hayatımızın her alanında var. Güzel bir pembe elbise var birde dantellisi ve işlemelisi var, yani herşey görsellikten geçiyor kızlar haksız mıyım ? Herşey ama hayatın her alanındaki herşey sunum ile alakalı. Şimdi sizlere kurdela nakışı nasıl yapılıyor ve bunlara ait örnekler neler bir inceleyeceğiz.
    kurdela nakışı örnekleri_ (1).jpg
    Öncelikle bunun yapılışı videosunu arıyorsanız YOUTUBE linkimize bakın isterseniz buradaki linkte sizler için kullanıcılar tarafından oluşturulmuş çok ama çok sayıda görsel video var inceleyebilirsiniz.

Ben şimdi sizlere güzel bulduğum örnekleri eklemek istiyorum umarım hoşunuza gider. bu arada sizlerin de bizlere göndermek istediği modeller var ise konumuza kayıt olmadan yazabilir ve resimlerinizi de [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Sizin isminiz le yayınlanacağından emin olabilirsiniz. Makinanız ya da cep telefonlarınız ile çekerek bizlere gönderin kızlar.
    kurdela nakışı örnekleri_ (1).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (2).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (3).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (4).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (5).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (6).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (7).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (8).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (9).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (10).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (11).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (12).jpg kurdela nakışı örnekleri_ (13).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Mart 2016
  2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler
    emeğine sağlık canım paylaşım için sağol

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler
    katılımın için sende saol

4. aysenceyiz

aysenceyiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kurdale nakışı hakkında bilgiler bulabileceğiniz bir blogum var. ziyaretinizi beklerim :)
    KURDALE KURSU - Blogcu

5. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    çok güzeller canım emeğine sağlık

7. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ayy çok güzel durmuş bn emeğine sağlık..

8. amazon__

amazon__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayy bayıldım hele ilk modele bittim ben yaw...zuzuuuu kızzz 19 unda doğum günüm hatırlatem dedim bacum:D:D:D:D

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller yaa harikaa

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Konu güncellendi kızlar konumuza uygun video ve silinmiş görseller yenilenerek ekleme yapıldı.

Kurdele Nakışı Modelleri,kurdele nakışı yapılışı,kurdele nakışı hakkında bilgiler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kurdela Nakışı

kurdela nakışı mutfak takımı kurdele nakışı mutfak takımı kurdele işi kurdela modelleri örnekleri
  2. Kurdele Nakışı..!

kurdele nakışı nasıl yapılır kurdele nakışı bebek battaniyesi kurdela bebek battaniyesi battaniyeleri işi battaniyeleri Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:705x900 Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:712x874 Bu resim sayfaya sığmadığından...
  3. kurdela nakışı modelleri

kurdela nakışı modelleri kurdele nakışı modelleri kurdele örnekleri kurdela örnekleri çok uzun zamandır bırakmıştım kurdela nakışını ama geçen esti çıkardım kurdelayı sateni..oturdum netin başına allahh millet neler yapıyomuş:D bende bikaç örnek buldum... sizlerle paylaşmak istedim şimdilik bu kadar devamı olacak:D
  4. Kurdela nakışı modelleri

Harika kurdela nakışı örnekleri 2016 kurdele nakış modelleri kurdele nakışı modelleri nakış örnekleri kızlar bende uğraşıyorum nakışla inşallah sizler paylaşıcam yaptıklarımı...ama ben daha çok havlu için işliyorum... Kurdela nakışlarını her yerde kullanibiliyorsunuz arkadaşlarım özellikle evlerinize aldığınız güzel mobilyaların yastıklarının üzerine dilerseniz hemen aşağıdaki resimdeki...

Sayfayı Paylaş