gebe
  1. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113

kurdeşen tedavisi görenler ve iğleşenler

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında geveze tarafından paylaşıldı.

ben 1 yıldır kurdeşen hastasıyım ve şuanda aşılamayla tedavi görüyorum bu hastalıktan kurtulan varmı yardımlarınızı bekliyorum

asiruki bunu beğendi.
kurdeşen tedavisi görenler ve iğleşenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurdeşen tedavisi hakkında bilgiler

Kurdeşen tedavisi hakkında bilgiler

güneş alerjisi kurdeşen nedir kurdeşan tedavisi alerji kurdeşen, nedir, hastalığı, tedavisi, dökmek, belirtileri, bulaşıcımıdır, neden olur, nedenleri, hastalığının tedavisi, Hani bazen çok darda kaldığımız da "kurdeşen döktüm" diye söyleniriz. Peki nedir bu kurdeşen, belirtileri ve nedenleri nelerdir, nasıl tedavi edilir; buyrun öğrenelim Melek'ler:) Kurdeşen Nedir? Kurdeşen...
  2. hamileler ve adet görenler oruç tutup namaz kılabilir mi ?

hamileler ve adet görenler oruç tutup namaz kılabilir mi ?

hamile kadinin adet gormesi ve namaz oruc tutmasi caizmidir
  3. Kurdeşen neden olur ? Tedavisi ve Belirtileri

Kurdeşen neden olur ? Tedavisi ve Belirtileri

kurdeşen nedir,kurdeşen nasıl geçer,kurdeşen nasıl tedavi edilir,kurdeşen kimlerde görülür,kurdeşen evde nasıl giderilir,kurdeşen nasıl teşhis edilir Halk arasında kurdeşen diye bilinen cilt hastalığının tıp dilindeki adı ürtikerdir. Kurdeşen, ciltte ortaya çıkan -genellikle de kaşıntılı- kızarık kabarıklıklardır. Bulaşıcı bir hastalık değildir. Bu kabarıklıklar cildin herhangi bir...
  4. Ece Erken ve Serkan Uçar Görenleri Hayrete Düşürdü

Ece Erken ve Serkan Uçar Görenleri Hayrete Düşürdü

Takvim'de yer alan habere göre Ece Erken ile Serkan Uçar, şaşırtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Erken, eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia etmiş ve Uçar'ı 'şiddet' suçlamasıyla mahkemeye vermişti. Bu davanın ardından kavgaya tutuşan evli çift, birbirleri hakkında demediklerini bırakmamıştı. HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ Güzel sunucu ile Uçar, geçtiğimiz günlerde ise...
  5. Kurdeşe nin sebebi nedir?

Kurdeşe nin sebebi nedir?

Kurdeşen, ciltte ortaya çıkan -genellikle de kaşıntılı- kızarık kabarıklıklardır. Bulaşıcı bir hastalık değildir. Bu kabarıklıklar cildin herhangi bir yerinde oluşabilir. Kurdeşen döküntüleri bir kalem ucu kadar küçük ya da bir yemek tabağı kadar büyük olabilir. Hatta döküntüler birleşerek vücutta daha da geniş kabarıklıklar oluşturabilir. Kurdeşen kabarıklıkları genellikle 24 saat içerisinde...

Sayfayı Paylaş