gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kürtaj sırasında ağrı duyulurmu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

13 haftalık gebeyim ve bugün doktor kontrolüm var bebeğim alınacak.Acaba kürtaj sırasında acı duyarmıyım?Çok korkuyorum..

kürtaj sırasında ağrı duyulurmu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyku Sırasında Bel Ağrısını Önlemek

Uyku Sırasında Bel Ağrısını Önlemek

Uyku Sırasında Bel Ağrısını Önlemek Uyku sırasında bel ağrısını önlemek için tok ancak sert olması gerekmeyen bir yatak kullanmalısınız. Yan tarafınıza dönük uyurken dizleriniz hafifçe bükülmüş olmalıdır; bu pozisyon belinize ve sırtınıza en az düzeyde yük getirir. Dizleriniz arasındaki bir yastık bu yükü daha da azaltır. Eğer sırtüstü yatmayı tercih ediyorsanız dizlerinizin altına bir yastık...
  2. Yürüyüş Sırasında Bel Ağrısını Önlemek

Yürüyüş Sırasında Bel Ağrısını Önlemek

Yürüyüş Sırasında Bel Ağrısını Önlemek Yürüyüş sırasında bel ağrısını önlemek için rahat ayak bileğini destekleyen alçak topuklu bir ayakkabı giymek gerekir. Yüksek topuklu ayakkabılar belinize basınç uygularlar ve bir bel sakatlanması ile sonuçlanabilecek düşme riskinizi artırırlar. Eğer çanta, valiz, askılı çanta ve benzeri bir ağırlık taşıyorsanız belinize binen yükü dengelemek adına sık...
  3. Ağırlık Kaldırma Sırasında Bel Ağrısını Önlemek

Ağırlık Kaldırma Sırasında Bel Ağrısını Önlemek

Ağır nesneleri kaldırma esnasında bel ağrısını önlemek için işin önemli bir kısmı vücudunuzun alt bölümüne düşmelidir. Sırtınızı ve belinizi dik tutarken ağır nesnenin karşısında dizlerinizi bükerek eğilmelisiniz (bu pozisyon beliniz için iyidir ancak dizlerinizi zorlayabilir) Nesneyi düz bir şekilde yukarı kaldırıken karın kaslarınızı kasmalı ve bacaklarınızı düzleştirmelisiniz. Nesneyi...
  4. kürtajdan sonra ağrı yaşayanlar

kürtajdan sonra ağrı yaşayanlar

Kızlar iki aylık bebeğimi kürtaj yaptırmak zorunda kaldım sıkıntı vardı diye. Karnımda batmalar var ve inanılmaz ağrılar yaşıyorum. Bu tür durumda sizler neler yaptınız neler kullandınız bana bilgi verin ilaç kullanmalı mıyım ? Doktor bir tek ağrı kesici verdi birde heralde içinde antibiyotik var ne yapmamı öneriyorsunuz arkadaşlarım.
  5. İLİŞKİ SIRASINDA AĞRI OLMASI (DİSPARONİ)

İLİŞKİ SIRASINDA AĞRI OLMASI (DİSPARONİ)

birliktelik sırasında ağrı hissetme,birlikte olurken neden ağrı olur,ilişkide neden ağrı olur,disparoni nedir,disparoninin tedavisi varmı,disparoni hakkında bilgiler Cinsel ilişki sırasında ağrı duyulması disparoni olarak adlandırılır. Sebepleri: - Lubrikantların yokluğuna bağlı olarak gelişen vajinal kuruluk - Atrofik vajinit (sıklıkla menopoz sonrası kadınlarda görülen vajinal mukozanın...

Sayfayı Paylaş