gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kürtçe Çeviri Proğramı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kürçtçeden türkçeye çeviri yapan online bir site yada çeviri proğramı tavsiyeleriniz var mı arkadaşlarım ? Bu dili merak ediyorum bir kaç bişeyine bakmak istiyorum. Teşekkürler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, İstediğiniz bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz :)

Kürtçe Çeviri Proğramı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeviri

Çeviri

Prof A, Prof B tarafından C diline çevrilen mantık kitabının son sözüne şunu yazdı: "Prof B'ye bu kitabı çevirdiği için teşekkür ederim. Prof B'ye ayrıca bu kitabın son cümlesini C diline çevirdiği için teşekkür ederim"... Buradaki garipliği bulun.
  2. CHP'den Kürtçe hutbe açılımı

CHP'den Kürtçe hutbe açılımı

CHP, yerel seçim öncesi Kürt sorunu ve dinî konulardaki açılımlarını sürdürüyor. Son açılım Diyarbakır'dan geldi. Partinin Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkan adayı Remzi Sayılan, bazı camilerde hutbelerin Kürtçe okunmasını istedi. Sayılan, Kürtçe mevlide destek veren CHP lideri Deniz Baykal'ın, "Herkes dinini kendi dilinde yaşayabilmeli." şeklindeki çağrısını hatırlatırken,...
  3. Etype proğramı nasıl kaldırılır

Etype proğramı nasıl kaldırılır

etype nasıl silinir, kaldırılır, kaldıramıyorum silme işlemi için bu konumuzu takip edin. Off off etype diye bir proğramı çocuğunuz yada bilmeyen bi sıpagetti indir di ise nasıl kaldırırsınız size onu anlatayım. Bu çocukların indirdiği proğramlara aklım sırrım ermiyor. Bu facebook taki bir oyunla alakalı 57 mb lık bir dosya silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz. Öncelikle bu...
  4. türkçe kürtçe çeviri yap

türkçe kürtçe çeviri yap

Türkçe kürtçe online şekildle çeviri yapmak isteyen arkadnaşlarımıza yararlı bir link paylaşmak istiyorum. Hemen aşağıda bulunan linkten online çeviri yapabilirsiniz. BURADAN YAPABİLİRSİNİZ
  5. Online Kürtçe Türkçe Çeviri

Online Kürtçe Türkçe Çeviri

Online şekilde Kürtçeden Türkçe karşılığının ne olduğunu merak ettiğiniz kelimeleri anında bulabilirsiniz arkadaşlarım. Bunun için Hakkarim.Net sitesindeki yada aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir. BURADAN YAPABİLİRSİNİZ

Sayfayı Paylaş