gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuru Ciltler İçin Süt Banyosu

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

süt banyosu
    kuru ciltler için

Bir günü olsun kendinize ayırın melekler :) Bırakın ev biraz dağınık kalsın. Çamaşırları bir gün geç yıkıyıverin. Günü sadece kendinize ayırın ve dinlenin. Hatta güzelliğine düşkünlüğüyle nam salmış Kleopatra misali bir süt banyosu yapın. Şaka bir yana uzmanlar süt banyosunun kuru ciltler için birebir olduğunu söylüyorlar. Tabi ki küveti ağzına kadar sütle doldurmayacaksınız. :D:D Aşağıda ki tarifimizi uygulamanız yeterli, sefanız olsun :D:D

Malzemeler: Süt + tuz + bal

Hazırlanışı: Boş bir plastik su şişesinin içinde bir litre süt, bir fincan tuz ve yarım fincan balı çalkalayarak karıştırın. Ve bu köpükle vücudunuzu ovun, sonra durulayın.
    Süt banyosu derinlemesine temizler ama epidermisin hassasiyetine zarar vermediği için cildi kurutmaz. Tuz ölü derinin atılmasına yardımcı olur. Bu karışımı haftada bir kez uygulayabilirsiniz.

Kuru Ciltler İçin Süt Banyosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru ciltlere süt banyosu

Kuru ciltlere süt banyosu

Kuru ciltlere süt banyosu Malzemeler: Süt + tuz + bal Hazırlanışı: Boş bir plastik su şişesinin içinde bir litre süt, bir fincan tuz ve yarım fincan balı çalkalayarak karıştırın. Ve bu köpükle vücudunuzu ovun, sonra durulayın. Ne işe yarıyor: Süt banyosu derinlemesine temizler ama epidermisin hassasiyetine zarar vermediği için cildi kurutmaz. Tuz ölü derinin atılmasına...
  2. Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütleri

Kuru Ciltler İçin Temizleme Sütleri

Kuru ciltler çok hassastır ve genelde açık tenli olan kişiler kuru bir cilde sahip olurlar onlar için şimdi temizleme sütü formülü veriyorum Yarım bardak portakal çiçeği Suyu ve yarım bardak gül suyunu bir şişenin içinde iyice çalkaladıktan sonra bu karışımın içine batırdığınız temiz bir pamuk parçası ile cildinizi güzelce silerek temizleyin. İki avuç kurutulmuş fesleğen yaprağını bir bardak...
  3. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  4. kuru ciltler için gliserin :)

kuru ciltler için gliserin :)

SEVGİLİ MELEKLERİM ; Nette gezerken bir bilgi buldum.gliserin kuru ciltlere çok iyi geliyormuş.ve bazılarının da bildiği gibi pek çok kozmetik ürünlerde bu madde kullanılıyormuş. benim cildim çok kuru :( gliserini kullanacağım ama yüzümde tüylenme vb. yapmasından korkuyorum.kaş yaparken göz çıkarmayayım yani. :nur: aranızda duyan ya da kullanan var mı meleklerim ? :)
  5. Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici olarak kullanbileceğiniz bir çok bitkisel karışım ve ürün bulunmaktadır bunların en etkililerini size sıralayacağız.Bu yazıyı yazmamın nedeni boşu boşuna çok para harcamadan doğru bakımı yapabilmenizidir En entkili kuru cilt bakım kremi hepinizin bildiği Avokado Kremi dir.Bu krem heryerde satılan pek çok marka tarafından üretilen fiyatı pahalı olmamasına karşın...

Sayfayı Paylaş