gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kuru dalalrdan Dekorasyon objeleri Kuru dallardan tablo yapımı

Kuru dallarla yapılan çalışmaları çok beğeniyorum. Kuru dallara çiçek açtırarak çok güzel vazo çiçeği yapmak mümkün. Bu konumda da kuru dalları çerçeve içine alacağız ve duvarımıza asacağız. Ben ortaya çıkanı çok beğendim. Yine zemini boyanmış yağlı tablo üzerine kuru dalalrı yapıştırarak ta dekoratif görünüm elde etmek mümkün. Buyrun meleklerim kuru dallardan dekorasyon çalışmaları;

Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renkler bu battaniyelerde hayat buluyor

Renkler bu battaniyelerde hayat buluyor

Hepsi de rengarenk cıvıl cıvıl pofuduk pofuduk.Bakınca iç açıyor örtünce içimizi ısıtıyorlar...
  2. Kuru dallar çiçek açıyor

Kuru dallar çiçek açıyor

Meleklerim boş durmuyoruz tabiki evimizi süslemeye devam ediyoruz. Malzemelerini bulmak ve yapmak çok kolay. Ortaya çıkan ise dekoratif bir vazoyla birlikte kullanıdığında çok şık. İhtiyacımız olan malzemeler - Kırmızı karton kağıt - kalem - makas - kuru dal -yapıştıcı Gelelim yapılışına - Kartonumuzdan bir kare kesiyoruz. - kesilen karenin ortasına kalemle spiral çiziyoruz. -...
  3. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...
  4. Kuru Dallarla yapılmış ayna çok şık

Kuru Dallarla yapılmış ayna çok şık

Kuru dal dekorasyon örnekleri Kuru dal ayna yapımı Bu kuru dallları kullanarak sizde kuru dal çerçeveli ayna yapabilirsiniz meleklerim. Giriş dekorasyonunuz için dekoratif ayna modelleri arıyorsanız bu aynayı kendiniz eviniz için tasarlayabilir girişinize asabilirsiniz.
  5. Süslü kuru dallar ile dekoratif görünüm

Süslü kuru dallar ile dekoratif görünüm

Kuru dal süsleme örnekleri yılbaşı süsleri ile süsleme örnekleri Kuru dallarla yapılan dekorasyon ürünlerine bir yenisini ekliyoruz. Yılbaşı süsleri ile süslenen kuru dallar da oldukça dekoratif duruyor. Özellikle çocuk odalarına çok yakışacak bu dalları dilediğiniz mekanda da kullanabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş