gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kuş kafesinden abajur

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

abajur kuş kafesi
    Hem ilginç hem dekoratif balkon yada bahçenizde tercih edebilirsiniz bana göre :tik:Resimdeki gibi bir kuş kafesini biraz emek ve sabırla, şık ve sevimli bir abajura dönüştürün.

Kuş kafesinden abajur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. abajur

abajur

Kalınca ve açık samanrenginde yarı mat bir kâğıt türü.
  2. Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

kuş kumu nasıl kullanılır sülük kanaması nasıl durur Birden fazla kuş besleyenlerin mutlaka her zaman bir hasta kuş kafesi olmalıdır. Bu kafeste yalnızca hasta kuşa bakılacaktır. Hasta kuşun kafesinde de normal kuşun kafesinde bulundurduğunuz malzemeler bulunmalıdır. Bazı vakalarda hasta kuş kendini fazla kötü hissetmez. Bu yüzden onun rahatça hareket edebileceği bir alan hazırladığınızdan...
  3. Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu?

Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu?

Dekorasyon fikirleri Kuş kafesi dekorasyonu Evimde ki dekorasyon ürünlerine epey para döktüm. Ama burda sizin için araştırma yaptığımdan beri verdiğim paralara acıyorum. Çünkü öyle ürünleri dekorasyon objesi olarak kullanıyorlar ki bu benim niye aklıma gelmedi diyorum. İşte bu kuş kafeslerini gördüğümde de aynı duygular içine girdim. bu kafesler hep kafes kuşları için olacak değil ya. Sizcede...
  4. Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesi değerlendirme Kuş kafesi aydınlatma modeli Kafes kuşu bakıyorsanız ve kuşunuz bir şekilde artık sizle değilse ve kafesiniz boşsa bu kafesi değerlendirebilrisiniz meleklerim. İster hityiacı olana verin isterseniz kuş kafesi aydınlatma modelini sizde evinizde uygulayın.
  5. ABAJUR

ABAJUR

MERHABA AYAKLI ABAJURLARI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM

Sayfayı Paylaş