gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekorasyon fikirleri Kuş kafesi dekorasyonu
    Evimde ki dekorasyon ürünlerine epey para döktüm. Ama burda sizin için araştırma yaptığımdan beri verdiğim paralara acıyorum. Çünkü öyle ürünleri dekorasyon objesi olarak kullanıyorlar ki bu benim niye aklıma gelmedi diyorum. İşte bu kuş kafeslerini gördüğümde de aynı duygular içine girdim. bu kafesler hep kafes kuşları için olacak değil ya. Sizcede çok güzel olmamışlar mı meleklerim?

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oğlum Çapkının yedek bir kafesi var bende mi yapsam böyle birşeyler ne :D:D:D:D Yaparsam resmini çekip atacağım bu sayfadan :D:D:D:D

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok hoş olmuşlar yapabilirsiniz adminim. Bekliyoruz fotoğrafı

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    anammm benim pakizemin kafeside duruyo yaa bendemi yapsam çok hoşlar valla :D:D

5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    pakize mi:)

Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş kafesinden abajur

Kuş kafesinden abajur

abajur kuş kafesi Hem ilginç hem dekoratif balkon yada bahçenizde tercih edebilirsiniz bana göre :tik:Resimdeki gibi bir kuş kafesini biraz emek ve sabırla, şık ve sevimli bir abajura dönüştürün.
  2. Kıyafetler dekorasyon objesi oluyor.

Kıyafetler dekorasyon objesi oluyor.

küçülen kıyafetler Duvar dekorasyonu birçok insanın atmaya kıyamadığı kıyafetler vardır. Ben çoğunlukla eskimeyen ama küçülen kıyafetlerimi vermeyi tercih ediyorum. Ama vermeye de kıyaamdığım 2 elbisem ar duruyor gardropta. Nette dolaşırken öyle birşey gördüm ki kafamda yine şimşekler çaktı. Duvar stickerları gibi bu da yakın moda olur. Elbiselerime madem kıyamıyorum onları dolaptan çıkarma...
  3. Elbise askıları dekorasyon objesi olursa

Elbise askıları dekorasyon objesi olursa

Elbise askıları ile duvar panosu Askı ile yapılan objeler Eğer evinizde boş duvarınız çok sayıda boşta elbise askınız varsa sizde bu askılarla yapılan duvar objesini yapabilirsiniz meleklerim. Askılar birbiri ile tutturulmu bağlanmış ve yılbaşı süsleri ile üslenmiş. Ortayada bu dekoratif görüntü çıkmış. Ben beğendim meleklerim ya siz?
  4. Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalaklar dekorasyon objesi olursa

Kozalak değerlendirme fikirleri Dekorasyon objeleri yapımı Doğada ihtiyacımız olan herşey var. Deniz kabukları ile dekorasyon önerileri gibi kozalaklarıda boyayarak dekoasyon objesi gibi kullanabilirsiniz meleklerim. Kozalaktan dekorasyon fikirleri için dahada yaratıcı fikirler geliştirilebilir tabiki.
  5. Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Kuş kafesi değerlendirme Kuş kafesi aydınlatma modeli Kafes kuşu bakıyorsanız ve kuşunuz bir şekilde artık sizle değilse ve kafesiniz boşsa bu kafesi değerlendirebilrisiniz meleklerim. İster hityiacı olana verin isterseniz kuş kafesi aydınlatma modelini sizde evinizde uygulayın.

Sayfayı Paylaş