gebe
  1. Mishalisa

Mishalisa Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3

Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :)

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında Mishalisa tarafından paylaşıldı.

Merhabalar hanımlar hadi bizim canlarımız olan kuşlarımızın fotoğraflarını paylaşalım:oppucuk: Önce ben başlayayım ; Tanıştırayım bitanem boncuk :) :hıms::sarilma: Maşallah demeyi unutmayalım lütfen 1236190_201866876826393_6207745588231646804_n.jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba maşallah tatlıymış boncuk :))

3. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

kusura bakmada kafesi çok pis.... sağlıklı bir ortam lazım bence garibime

4. Mishalisa

Mishalisa Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim :)

Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. GELİNLİK Resimlerimizi Paylaşalım

GELİNLİK Resimlerimizi Paylaşalım

pak gelinlik Melişlerim biliyorsunuz ki her genç kızın rüyası o güzel beyaz gelinlikten giyinmek:)Ben de her genç kız gibi o çok istediğim gelinliği giydim:Dbiraz erken yaşta ama olsun yine de sevdiğim adamla evlenince yaş aklıma bile gelmedi:D:D:DNeyse düşündüm ki burda ki meleklerin çoğu evli ve hemen hemen hepsi de gelinlik giymiştir.İşte o gelinlikli resimlerinizi bizimle paylaşmaya ne...
  3. Göz makyajı fotoğraflarımızı paylaşalım kendine güvenen melekler:)

Göz makyajı fotoğraflarımızı paylaşalım kendine güvenen melekler:)

Burada kendi yaptığımız göz makyajı fotoğraflarını paylaşacağız umarım katılım olur:hıms:
  4. Kıyafetlerimizi paylaşalım

Kıyafetlerimizi paylaşalım

Arkadaşlarım artık aldığınız ciclerinizi bu başlık altında paylaşın.Güzel elbiselerini,kıyafetlerini vs. paylaşmak isteyen meleklerimiz bu başlık altında paylaşsın..
  5. Kuş Fotoğrafı Nasıl Çekilir?

Kuş Fotoğrafı Nasıl Çekilir?

kuş fotoğrafı, nasıl çekilir, nerede, nelere dikkat etmek gerekir, donanım nasıl olmalı, ile ilgili bilgiler burada melekler Fotoğraf çekmek bambaşka bir yetenek melekler :) Bakmak değil görmek gerektiren bir iş.Eğer sizin de fotoğrafçılığa karşı bir ilginiz merakınız varsa işte tam da size öre bir konu geliyor; kuş fotoğrafçılığı. O gördüğünüz birbirinden güzel kuş fotoğrafları nasıl...

Sayfayı Paylaş