gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kusura Bakma Dün Gece Ölmüştüm

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kusura Bakma Dün Gece Ölmüştüm
    ellerine sağlık canım çok güzel :)

Kusura Bakma Dün Gece Ölmüştüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Kusura Bakma

Sezen Aksu - Kusura Bakma

Her şey mal mülk her şey para pul Dostlukmuş sevgiymiş ara bul Her şey mal mülk her şey para pul Dostlukmuş sevgiymiş ara bul Her şey mal mülk... Bak deme bana bakamam gözüne Gül deme bana gülemem yüzüne Bak deme bana bakamam gözüne Gül deme bana gülemem yüzüne Kusura bakma iş işten geçti Olamayız artık eskisi gibi Kusura bakma iş işten geçti Olamayız artık eskisi gibi......
  2. Hülya Avşar - Kusura Bakma

Hülya Avşar - Kusura Bakma

Gözlerin Yüzüme Bir Defa Gülsün Dilerim Kalbimiz Sarhoşa Dönsün Neşemiz Bir Ömür Seninle Sürsün Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma Sabahlar Olmasın Senin Yanında Tatlı Bir Heyecan Var Bu Oyunda Ayrılık Doğmasın Kalbe Sonunda Sen Benim Aşkımı Kalbinde Sakla Ben Sana Aşığım Kusura Bakma
  3. Yeşim Salkım - Dün Gece

Yeşim Salkım - Dün Gece

Dün gece Dün gece başka biriyle Tüm gece bambaşka şekilde Çarpıcıydı her yanı Ah bir solukta, ah dün gece Dün gece farklı biriyle Tüm gece sinsi bir şekilde Sarsıcıydı her yanı Ah bir yudumda, ah dün gece Sensizim sandığım o anları Hem de yaşanan tüm o akşamı Her nasıl oldu süzüldün aklıma Diye hiç kendi kendime, İnan ki sormadım bile
  4. Dün Gece

Dün Gece

Onu öptüm dün gece . . . Kayıp zamanların günlüğü aralanıncatakvimlerden bir yaprak daha gözden geçirilir... Ayak basar basmazbirkaç ay sonrasının hesapları düştü yanaklarıma; güzel bir tebessümle... Valizimin içine kendini bırakmış... Öpüyorum ... Gidiyorum ve giderken tekrar Öpüyorum... Sonra...Acılarda gider dediler... Çiçekleri bıraktılar masanın üzerine;"kapıyı açık...
  5. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...

Sayfayı Paylaş