gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - İlan-ı Aşk

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ilanı aşk ediyorum notaları kutsi ilanı aşk notaları
    Bir filmin sonu gibi yaşıyorum seni Eski bir yalnızlıktan ödünç almış gibi
    Yasaklarım günahlarım bırak bana kalsın
    Eski bir çığlık gibi hâlâ aklımdasın
    Seni unutmama izin verme

İlan-ı aşk ediyorum benimle evlenir misin
    Beraber yaşlanmaya bir kalemde söz verir misin

Bende seni seviyorum sana söz veriyorum
    İyi günde kötü günde kadınınım diyorum​

Kutsi - İlan-ı Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Olay Olacak Aşkımız

Kutsi - Olay Olacak Aşkımız

Ben seninle sevdim sevmeyi Aşkın tüm gücüyle özlemeyi Bebekçe sevdim seni delirircesine Bu aşkı es geçmek kaderin elinde değil İstanbul aşık olduğum şehir uyumaaaa [Nakarat] Olay olay olay olay Olay olacak aşkımız Kolay kolay kolay kolay Çıkmayacak Akıllardan x 2 Ben seninle sevdim sevmeyi Aşkın tüm gücüyle özlemeyi Bebekçe sevdim seni delirircesine Bu aşkı es geçmek kaderin elinde değil...
  2. Kutsi - Aşkın Gururu

Kutsi - Aşkın Gururu

Kitaplara sığmaz yaşadıklarım Ellerim havada sana dualarım Üstüme yıkılmış yorgun yıllarım Karanlık dunyamda yapayanlızım Kitaplara sığmaz yaşadıklarım Ellerim havada sana dualarım Üstüme yıkılmış yorgun yıllarım Karanlık dünyamda yapayanlızım Her gece kahrediyor vurur acılar beni Tek bir sözüm var sana al götür kalbimi Aşkın gururu olmaz olamaz Benim derdime çare bulunmaz Ben...
  3. Kutsi - Aşk Payını Aldı

Kutsi - Aşk Payını Aldı

yollar arşınlanır,gözlerden uzakta sözler kurşunlanır,dillerden uzakta ziyan ettim ben,haram oldun sen sensizlikle kavgama geceler düşman(2*) kendimi isyanda etti,kaderim yalnız kaldı aşk payını aldı gözlerim sensiz baktı,yalnızlık kapı çaldı aşk payını aldı(2*)
  4. Aşk-ı emlak

Aşk-ı emlak

Maşallah her memlekette birer villası olacak bi gidişte allah daha çok versin:D SON DÖNEMİN EN ÇOK PARA KAZANAN İSİMLERİNDEN KIVANÇ TATLITUĞ, PARASININ KIYMETİNİ İYİ BİLİYOR. Birçok gayrimenkulü bulunan oyuncu Çekmeköy'de lüks bir siteden 2 daire daha aldı. Son dönemin yıldızı en çok parlayan ismi Kıvanç Tatlıtuğ, şöhreti paraya çevirmeyi başardı. Gümüş dizisiyle çıkışa geçen...
  5. Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor?

Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor?

kutsi haberleri, kutsi huzur sokağı, kutsi feyza çıpa Sevgili melekler, Huzur Sokağı'nin iki oyuncusu ile ilgili bir aşk iddiası ortaya atıldı. İddiaya göre başrol oyuncusu Kutsi ile dizide İlker karakterii canlandıran Feyza Çıpa birlikteler. Şarkıcı Kutsi 8 yıl büyük aşk yaşadığı Sinem Bayraktutar ile 2008’de evlenmişti. 2009’da da kızları Ceylin Ada doğmuştu. 2 hafta önce bu evliliğin...

Sayfayı Paylaş