gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuyruk Acisi

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir gün fakir adamın biri bir yılanla dost olmuş. Ne zaman başı sıkışsa yılana gider yardım istermiş. Yılan da ona her seferinde bir altın verirmiş.
    Bir gün adam hastalanmış. Oğluna eğer ben ölürsem karşı kuyunun orda bir yılan var. Başın sıkıştığında ona gidersin demiş. Çocuk hemen yılanın yanına gitmiş. Babasının kurtulması için yardım istemiş.
    O sırada yılan kuyudan çıkıp bir altın vermiş çocuğa.. Şeytan girmiş çocuğun aklına demek kuyu altınla dolu. Ben bu yılanı öldürürsem altınları alır, zengin olurum demiş ve taşı kaldırdığı gibi yılana fırlatmış.

Yılanın kuyruğu kopmuş. Yılan can havliyle fırlamış ve çocuğu ısırmış. Çocuk zehirlenerek ölmüş. Bir zaman sonra adam iyileşmiş. Bütün olanların farkındaymış. Yılana gidip özür dilemiş. Bizim oğlan bir aptallık etti ve cezasını da buldu zaten. Barışalım eskisi gibi olalım demiş.

Yılan pek sıcak bakmamış ve reddetmiş. Demiş ki; sende bu evlat acısı bende de bu kuyruk acısı varken hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Kuyruk Acisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yasamaya bakis acisi

yasamaya bakis acisi

YAŞAM'A BAKIŞ AÇISI İnsan dediğimiz varlık blûğ çağına geldikten sonra zihninde oluşturduğu vehim, bilgi, tecrübe, telkin, çevre, genetik yapılanması gibi faktörlerin etkisi ile zihninde belli bir yöne doğru çekim oluşur. Çekim yönü dediğimiz faktör aslında iki yöndür. Bu yönler kişinin yaşadığı Dünyaya, Evrene, Kâinata bakış açısının, kabullenişinin etkisi altındadır. Aldığı kararların...
  2. kuyruk

kuyruk

: Kuyruk Kuyruk teb'aya, bir millet yahut topluluğa mensup olan insanlara, Kişinin kendi kuyruğu olduğunu görmesi, insanlardan ona tabi olan, onun görüş ve düşüncelerini benimseyen kimselere delalet eder.Rüyasında kendisini kuyrukta beklerken gören kimse eğer sabır gösterirse, ilerde çok başarılı olacak demektir. Kendisinin kuyruğu olduğunu görmesi yeni insanlarla tanışacağına yorumlanır....
  3. Ask acisi

Ask acisi

Ask acisi beni önce yasattin, sonra öldürdün yanan ask atesimi neden söndürdün mademki bana leyla olmayacaktin nicin sefil mecnuna döndürdün yas görmemis gözlerimi yasarttin isik doluydu dünyami kararttin madem bu askin sonunu biliyordun neden genc yasimda saclarimi agarttin gülümü önce actirdin, sonra soldurdun zaman akip giderken aniden durdurdun mademki beni...
  4. Kuyruk sokumu kemiği

Kuyruk sokumu kemiği

kuyruk sokumu kırığı nasıl anlaşılır kuyruk sokumu neresidir kemiği adı kemiği ağrısı kuyruk sokumu kemiği, ağrısı, nedir, kırığı, tedavisi, adı, uzaması, nerededir, ismi, sakrum kemiği Diğer adı sakrum kemiği olan, kuyruk sokumu kemiği hakkında detaylı ve de faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. SAKRUM KEMİĞİ (KUYRUKSOKUMU KEMİĞİ): Sakrum kemiği çocukta beş ayrı...
  5. kuyruk sokumu

kuyruk sokumu

hamile kadınlarıda kuyruk sokumu ağrılarına tedavi var mı?

Sayfayı Paylaş