gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuzey Buz Denizi

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kuzey buz denizi haritası kuzey buz denizi nerede [​IMG] [​IMG]

Kuzey Buz Denizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Geceler Buzdan Eller

Deniz Arcak - Geceler Buzdan Eller

Simsiyah penceremde Gölgeler dalıp giden gözlerime Gurur sözlerimde İnan yitirdim yokluğunda Zaman yorulmadı Aşk darılmadı denedim ben Zor tükenmedi İsyan kazanmadı hasretinde Geçit yok peşinde Gecelerim çok zor sensiz Umutlar sönmeden Yanıyorum kor ateşte Geceler geri dönmez Geceler geri vermez Geceler buzdan eller Sensiz geçer dayanamam, yaşayamam Simsiyah penceremde Gölgeler dalıp giden...
  2. Buzdan Heykeller

Buzdan Heykeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Buzdan Şaheserler

Buzdan Şaheserler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bade İşçil de Kuzey Güney Dizisinde!

Bade İşçil de Kuzey Güney Dizisinde!

öykü karayel bade işçil, yeni dizi, kuzey güney, rol alacak, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yeni sezonda yayınlanması planlanan Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.Dizide Ezel dizisi oyuncularından Bade İşçil de rol alacak. Yapım şirketi, Kanal D'de ekrana gelecek dizi için Bade İşçil'den başka,Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel ve Rıza...

Sayfayı Paylaş