gebe
  1. burjuva

burjuva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Lacivert Keten veya Kot Bolero Arıyorum Çok Önemli...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında burjuva tarafından paylaşıldı.

kot bolero kot bolero modelleri keten modelleri keten satın al Merhaba Arkadaşlar... Nerdeyse Aramadığım Yer Kalmadı Lacivert renkte başta Keten olmak üzere artık yoksa Kot Kolsuz Bolero Arıyorum..

Lütfen Tek Umudum Burası..

İnş Konuyu Doğru Yere Açmışımdır..

Şimdiden Teşekkürler..

Lacivert Keten veya Kot Bolero Arıyorum Çok Önemli... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendi Cesetimi Arıyorum ..

Kendi Cesetimi Arıyorum ..

Aylar olmuştu birbirimizden ayrılalı. Bu gece gözlerin geldi önce aklıma. En gizli, en örtülü yerin... Hep cömert, cefakar,hep nemli, hep arzulu teninden bile gizli. Haklıydım bir başıma evimde. Haklı olduğum kadar yalnızdım da. Onca zaman sonra nasıl isyan ettimse hayatıma, öyle isyan ettim hep nemli, hep arzulu ve cömert olan teninden bile gizli ve örtük olan o gözlerine. Neydi...
  2. Lacivert

Lacivert

Rüyada lacivert renk görmek, resmi bir toplantıya çağırılacağınıza işarettir. Rüyada lacivert görmek, resmi bir toplantıya davet alacağınıza yorumlanır. Renk olarak lacivert, uğur, hayır, huzuru temsil eder. Lacivert tonu ne kadar hoşa giderse o kadar iyidir.Rüyada lacivert renkli her hangi bir sey görmek, resmi bir toplanti için davet edileceginize delalet eder. Bazilarina göre: Rüyada...
  3. Kendin Olmak veya Kaybolmak

Kendin Olmak veya Kaybolmak

Sokrates’i yargılayan mahkeme sordu: “Bildiklerini inkar et ve yaptıklarından vazgeç. Yoksa bunu hayatınla ödemek zorunda kalırsın.” Filozofun cevabı şöyle oldu: “Sizler yaşamaya gidiyor olabilirsiniz, bense ölüme… Oysa hangimizin gittiği yerin daha iyi bir yer olduğu bilinmez…”Hepimizin hayatında dönüm noktası olarak tabir ettiği dönemler vardır. Yaşamın bizden sorularına ısrarla cevap...
  4. greyfurt suyu ıcerken dıkkat(ÇOK ÖNEMLİ KESİN OKUYUN)

greyfurt suyu ıcerken dıkkat(ÇOK ÖNEMLİ KESİN OKUYUN)

Mutlaka aklinizda bilmeniz gereken bir olaydan bahsedecegim. Bundan Yaklasik 1.5 yıl önce arkadaşım çok ciddi bir bas dönmesi yasadi. Aylarca sürdü. Bas dönmesi o kadar kötüydüki oturdugu yerden yere düsüyor. Tv ile izleyemiyor hicbir seyi okuyamıyor. Tekbasina yuruyemiyordu. Hatta uyukusunda bile yataktan dusebiliyordu. Ruyasinda bile basinin dondugunu söyledi. Bu bas donmeleri sonucunda da...
  5. Kot Bolero modelleri jean bolerolar

Kot Bolero modelleri jean bolerolar

kot bolero kot bolero modelleri bolerolar çepken modelleri yapımı Merhabalar meleklerim bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi sizlere Kot ve jeans tan yapılmış bolero modellerini veriyoruz araştırdık isterseniz en alttaki linkten bakabilir ve satın da alabilirsiniz. KOT BOLERO RESİMLERİ BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Sayfayı Paylaş