gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

lale devri dizisi faciası

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

benim en çok sinir olduğum.lale devri dizisi çınarın karısı öldükten sonra baldızıyla beraber olması sonrada annesini bulduğu toprakla ilişki yaşaması ve bu ilişkilerinden 2 çocuğu olması saçma.zincirleme trafik kazası gi birşey.:küstüm:

EnCey ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bende katılıyorum çok saçmaladılar artık izlemiyorum zaten kimin eli kimin cebinde bilinmiyor çocuklara gençlere kötü örnek:tsk:

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
lale devri dizisi faciası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lale Devri çocuklarıyız biz:)

Lale Devri çocuklarıyız biz:)

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x640. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.640x480. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x751. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768.
  2. Sibel Can-Lale Devri

Sibel Can-Lale Devri

Çok geç kalmisiz canim Vakit bu vakit degil Eski radyolar gibi Çatiya saklanmis ask Öyle sanmisiz canim Artik ölümsüz degil Leylayla Mecnun gibi Çoktan masal olmus ask Lale devri çocuklariyiz biz Zamanimiz geçmis Ask sarabindan kimbilir en son Hangi sansli içmis Ben derim unutma iftihar et Sevmeyenler utansin Asksizliga mahkum edildiysek Bu dünya yansin
  3. Lale Devri gelinlikleri

Lale Devri gelinlikleri

lale devri kıyafetleri lale devri gelinlik devrindeki gelinlik lalenin gelinliği devrindeki lalenin gelinliği Anneane'lerimizin ve babaanne'lerimizin zamanın da gelin kızların giydikleri gelinlikleri hiç merak ettiniz mi? :D:D İşte siz meraklı Melek'lerime ninelerimizin zamanında ki gelinlik modelleri :):)
  4. Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

osmanlı devleti lale devri osmanlı devletinde lale devri devleti osmanlıda OSMANLI DEVLETİ Osmanlı Devleti,Devlet Yapısı,Padişahları Lale Devri LALE DEVRİ Türkiye târihinde Pasarofça Antlaşması ile Sultan Üçüncü Ahmed Han'ın tahttan indirilmesi (1730) arasındaki dönem. Lâle Devri, Osmanlı Sultanı Üçüncü Ahmed Han (1703-1730) ve Vezir-i âzam Nevşehirli Damad İbrahim Paşa zamanında...
  5. Lale Devri dizisi takıları

Lale Devri dizisi takıları

dizi takıları lale devri takıları Lale Devri, dizi konusunun yanı sıra oyuncuların, şık ve görkemli giyim kuşamları ile takılarıylada oldukça ilgil gören bir diziler arasında Melek'lerim. Şahsen ben dizi konusunu beğenmiyor ama giyilen ve takılan herşeyi gerek beğendiğim için, gerek ise feyz almak için takip ediyorum Melek'ler:) Sevgili Melek'ler, şimdi gelelim, Lale Devri'nin şık takılarına...

Sayfayı Paylaş