gebe
  1. nehirr

nehirr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

laparoskopi ameliyatı

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında nehirr tarafından paylaşıldı.

merhaba laparoskopi ameliyatı için iyi bir doktor ve maliyeti hakkında bilgisi olanlar bana cevap verirseler sevinirim birde ağrılı bi işlemmi acaba yazarsanız sevinirim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu konu ile tam olarak bilgi sahibi değilim ama bildiğim tek şey kesinlikle başarılı bir operasyon olduğu ve delik açılarak yapıldıüı için vücutta iz bırakmadığı. Çok geçmiş olsun canım, sonuçları bizimle paylaşiırsan, sen gibi bir çok kişiye yardımcı olmuş olursun. Tekrardan geçmiş olsun dilerim.

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    nehircim öncelikle geçmiş olsun canımm umarım sorunun en kısa zamanda çözülür
    benim pek bilgim yok ama senin için araştırdımm sana o konuyu sunuyorum
    umarım işini görürü bu bilgiler canım

laparoskopi ameliyatı sonrası ve fiyatları

nehirr bunu beğendi.
  4. nehirr

nehirr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    çok teşekkür ederim arkadaşlar inş. iyi bi yer bulurum daha çok araştırmak istiyorum açıkcası bilgileri burda paylaşırım sizlerle

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu tarz ameliyatları bir doktor tavsiyesi ile olmamak gerektiği düşüncesindeyim.Banada olman gerekiyor dediler.Hemde bir devlet hastanesinde.Rahim filmime 5sn bakıp karar verdiler.Ben olmadım şimdi normal yolla hamileyim.Bu ameliyatların riskleri olabiliyor.Bence birkaç doktorun aynı fikirde olması şart.Nacizane bir tavsiye.

nehirr bunu beğendi.
  6. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    mrb ben bır ay once bu amelıyatı gecırdım histeraskopi ile brlikte özel bı hastanede oldum bır gece kaldım 450 lira gıbı fıyatla cıktım
    sorunum kanallardan bırı tıkalıydı ve rahım ıcı yapısıklıklar vardı genel anestezı ıle yapıyolar bırı gobekten bırı kasıktan olmak uzere ıkı delık actılar bana amelıyat sırasında baygın oldugun ıcın agrı sızı yok sonrasındakı agrıda oturup kalkarken hıssedıyosun baska bıssey yok sonrasında cok rahat normal hayatıma dönebıldım 3 gün içinde nerdeyse ı bu amelıyattan sonra 6 AY ICINDE normal gebelık beklıyorum dedı sonra 2. kez kontrole gıttıgımde ıse doktorumunMESLEK AŞKI baskın cıktı ve tüp bebek dedi:) suan beklemedeyız hayırlısı olsun hakkımızda inş.
    rabbim yardımcın olsun ne kadar arastırırsan okadar kafan karısıyo bıan önce karar vermenı tavsıye ederım

Son düzenleme: 22 Ağustos 2011
    nehirr bunu beğendi.
  7. nehirr

nehirr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    cevap verdiğiniz için teşekkür ederim benim gittiğim doktorların hiçbiri laparoskopi önermediler benim sağ tüpüm kapalı ben laparoskopi yaptırıp yaptırmamak arasında kararsızım açıkcası ama bir an öncede hamile kalmak istiyorum artık sende inş. bir an önce bebeğine kavuşursun hayırlısıyla cnm

şimall bunu beğendi.
  8. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    amin inş cümlemizle doktorların önermedıyse hiç ugrasma tek tüplede gayet rahat hamıle kalınabılıyo dıye bılıyorum

nehirr bunu beğendi.
  9. nehirr

nehirr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    kalınabiliniyomuş ama ben 10 senelik evliyim henüz kalamadım kısmet artık her yolu denemek istiyorum bide karar verebilsem

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba,
    hangı hastanede ve hangı doktora gıttiğini ögrenebilirmiyim

laparoskopi ameliyatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ameliyat

Ameliyat

Ameliyat olmak sırların açığa çıkmasına, Ameliyathane görmek kendisinde gizli bilgiler bulunan birine delalet eder.Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir. Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir.Rüyada bir ameliyathanede bulundugunuzu görmek, sagliginizin mükemmel olduguna isarettir. Ameliyat edildiginizi görmek, hayatinizda yeni bir gönül macerasi...
  2. Laparoskopi ,Avantajları ,Dezavantajları

Laparoskopi ,Avantajları ,Dezavantajları

laparoskopi, nedir, avantajları, dezavantajları, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Laparoskopi genel anestezi altında yapılan ve göbek deliğinden ince bir teleskopun karın içine sokularak karın içi organlarının görüntülenmesini sağlayan bir ameliyattır.Her cerrahi işlem gibi bu müdahale yapılırken de riskler vardır: Risk faktörleri Laparoskopi hemen bütün...
  3. laparoskopi histeraskopi geçirenler

laparoskopi histeraskopi geçirenler

kızlar bıkac hafta once hsg çektırdım rahımde yapışıklıklar sol kanalda tıkalı cıktı laparoskopi ve histeraskopi ameliyatı gecırdım bu amelıyattan geçiren varmı??? bundan sonra nasıl bı yol izledi doktorunuz paylasırsanız sevinirim
  4. Laparoskopi ameliyatı ve sonrası

Laparoskopi ameliyatı ve sonrası

laparoskopi ameliyatı nasıl olur neden yapılır fiyatları ameliyat sonrası sorunlar hakkında genel bilgiler burda melekler laparoskopi ameliyatı kısırlık nedeniyle ilgili tüm sorunların çıkarılması için gerekli bir işlemdir melekler peki bu ameliyat nasıl olurr yan etkileri nelerdirr işte konumuz melekler İnfertilite ile ilgili tüm yapısal özelliklerin değerlendirilmesi amacıyla bazı...
  5. Over Kisti Laparoskopi ameliyatı

Over Kisti Laparoskopi ameliyatı

laparoskopi ameliyatı nedir,laparoskopi nasıl yapılır,laparoskopi kimlere yapılır,laparoskopi hakkında bilgiler Laparoskopi olarak bilinen ve Türkçede anlamı karın içine bakmak anlamına gelen bir cerrahi tekniktir. Bu teknik sayesinde kalem kalınlığında özel bir mercek içeren teleskop benzeri bir alet ince borular yardımıyla karın içine gönderililir. Buna ek olarak karın içini...

Sayfayı Paylaş