gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Larissa Gacemer Kim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Larissa Gacemer boyu, Larissa Gacemer kaç yaşında, Larissa Gacemer nereli,

Larissa Gacemer Krem dizisinizin oyuncularindan oldugundan dolayi ilgimizi cekti, bu kadin kim diye merak ediyoruz dogrusu....
    Iste sizlerlevLarissa Gacemer hakkında bilgileri paylaşacağım.
    Selen Larissa Gacemer bilgileri, memleketi ve hayatı hakkında bilgileri internet üzerinden derleyip sitemize ekledim.

Larissa Gacemer, 1988 yılında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde dünyaya geldi. 1.75 boyundadır.
    Brezilyada ünlü bir manken olan Larissa Gacemer Krem dizisinde rol alacak. Larissa Gacemer şuan itibariyle İstanbul da yaşamaktadır. Geçen yıl mayıs ayında Türkiye Basketbol Ligi Oyuncusu olan Burak Gacemer ile hayatını birleştirdi.

Larissa Gacemer Kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birbirinden Güzel Larissa Gacemer Resimleri Bu sayfamızda

Birbirinden Güzel Larissa Gacemer Resimleri Bu sayfamızda

Larissa Gacemer fotoğrafları Krem Dizisi Rüya Resimleri Sevgili melekler, yeni yayın dönemiyle birlikte ekranlara gelen Krem dizisi ilginç konusuyla dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce evlenen Ebru Akel'in de rol aldığı dizide oynayan Larissa Gacemer fotoları ile bu yazımızın konusu. Güzel yüz hatlarıyla dikkat çeken Larissa Gacemer hayatı ile ilgili bilgileri forumumuzda...
  2. larissa gacemerin twitter adresini biliyormusunuz?

larissa gacemerin twitter adresini biliyormusunuz?

Merhaba arkadaşlar, duyduğuma göre Larissa Survivoras katılıyormuş acayip sevindim.Çok sempatik bir kız çok şeker.Acaba twitter adresi varmı ?Ona yazmak istiyoruz :)
  3. larissa gacemer kiminle evli bilen varmı ?

larissa gacemer kiminle evli bilen varmı ?

Merhaba.Krem dizisinde oynayan Brezilyalı Larissa Gacemer kiminle evli acaba bilen varmı?Ben bir Türkle evli olduğunu duydum da :)
  4. Survivor larissa gacemer Türk mü acaba?

Survivor larissa gacemer Türk mü acaba?

Merhaba ,survivora katılacak olan Larissa Gacemer acaba Türk mü ?
  5. 2013 Survivor Ünlüler Takımından Larissa Gacemer Fotoları

2013 Survivor Ünlüler Takımından Larissa Gacemer Fotoları

Bu konu; 2013 Survivor Ünlüler Takımından Larissa Gacemer Fotoları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 Survivor yarışması bu yıl Panama'da yapılacak. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu programda Ünlüler ve Gönüllüler takımları birinci olabilmek için ter dökecekler. Ünlüler takımında yer alacak ünlülerden biri de oyuncu Larissa Gacemer. Buyrun galerimizden Larissa...

Sayfayı Paylaş