gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lazer Epilasyonda Teknolojinin Ulaştığı Fda Onaylı En Gelişmiş Model: Lıghtsheer Dıod

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

LAZER EPİLASYONDA TEKNOLOJİNİN ULAŞTIĞI FDA ONAYLI EN GELİŞMİŞ MODEL: LIGHTSHEER DIODE LAZER... Cosmed Estetik Plastik Cerrahi ve Lazer Epilasyon Merkezi Caddebostan kliniğimizde lazer epilasyon teknolojisinde üçüncü ve en yeni jenerasyon olan DİODE lazerin en gelişmiş modeli olan LIGHTSHEER ile çalışmaktayız. LightSheer, FDA'in "Etkinliği en fazla, yan etkisi en az olan lazer epilasyon cihazıdır" şeklinde rapor verdiği bir cihazdır.

Lazer Epilasyonda Teknolojinin Ulaştığı Fda Onaylı En Gelişmiş Model: Lıghtsheer Dıod konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ankarada en iyi lazer epilasyon merkezi

ankarada en iyi lazer epilasyon merkezi

selam hanımlar ankarada oturuyorum benim gibi ankarada oturup lazer epilasyon yaptıran olduysa hangi merkeze gittiniz memnunmusunuz olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum ankaradaki en iyi lazer epilasyon yapan yer neresi paylaşırsanız memnun olurum
  2. izmir lazer epilasyon fiyatları

izmir lazer epilasyon fiyatları

izmirde lazer epilasyon yapan yerler ve fiyatları hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi sizler lazer epilasyon yaptırdıysanız izmirde hangi merkeze gittiniz memnun kaldınızmı bana önerebileceğiniz lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verebilirmisiniz
  3. En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

Buz Lazer teknolojisi ile markalaşan Soprano ICE cihazı giderek bilinirliğini ve cihazla uygulama yapan kişiler tarafından verilen yüksek memnuniyet puanlarını arttırıyor. Gerek internet ortamında gerekse yazılı basın ve magazinden takip ettiğmize göre Buz Lazer ile yapılan lazer epilasyon uygulamalarında konfor oldukça yüksekmiş, özellikle bayanların genital bölge veya özel bölge epilasyon...
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş