gebe
  1. sema özçam

sema özçam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Lekelenmem geldi kızlar hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sema özçam tarafından paylaşıldı.

selamlar herkese bende yeniyim ve bir sorum olacak 9 aylık evliyim.bugün adet olmam gerekiyor ama daha bişey yok inş olmaz diyorum ama bilmiyorumda adet olucakmışım gibi hissediyorum.ama geçen hafta az bi lekelenme şeklinde kan geldi bu neydi yardım edin bana kafayı yicem :(

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Test yaptırmanız gerekiyor değerli misafirimiz hamile olup olmadığınızı en güzel öyle anlarsınız.

Lekelenmem geldi kızlar hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba hamilemiyim kızlar

Acaba hamilemiyim kızlar

adetime 7 gün var hamilemiyim midem kazınıyor hamilemiyim adetime 8 gün var 9 12 Slm ben yeni uyeyim adetime daha 9 gun var 4-5 gun once yumurtlama gunumdu 3 gundur sol yumurtaligimda agri gibi bisey var ozellikle yururken oluyor belimde agriyor bu kadar erken hamilelik belirtisi olurmu? Tesekkur
  2. kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar hamilemiyim yardım edin !!!!!

kızlar dün idrar testi yaptım 2.kırmızı silik çıktı bu ne demek oluyor ??
  3. lekelenme

lekelenme

iyi günler 3 gündür adetim leke şeklinde oluyor nedeni nedir birde bu ay 3 defa adet oldum
  4. Kızlar adetten sonra lekelenme yerleşme kanaması mı

Kızlar adetten sonra lekelenme yerleşme kanaması mı

Ya sağda solda söylüyorlar ben pek anlamadım bu olayı şimdi tam olarak bu yerleşme kanaması nasıl anlaşılıyor adetten hemen sonra yapılan lekelenme yerleşme kanaması mı bunu nasıl anlıyoruz. Tam olarak yerleşme kanamasını nasıl anlıyoruz. Yani gebelik başladığında yerleşme kanamasından bahsediliyor bu durum net olarak nasıl ifade ediliyor kızlar bana lütfen bilgi verin olur mu ?
  5. KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

KIZ ARKADAŞIM HAMİLEMİ YARDIM

MERHABA KIZ ARKADAŞIMLA 7 GÜN ÖNCE İLİŞKİYE GİRDİK TEST YAPMIŞ BANADA GÖSTERDİ POZTİV ŞOK OLDUM BEN GERİ ÇEKTİM KENDİMİ NASIL HAMİLE KALDI BU MÜMKÜNMÜ??

Sayfayı Paylaş