gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Leman Sam - Daha Gidecek Çok Yolumuz Var

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

bir salkım söğüdün altında,sen bana ben sana kavuşalım bedenimi ruhumu al,al ki kurtulsun bu canım benliğimi canımı al ki kurtulsun canım

daha gidecek çok yolumuz var güzel yarim
    daha gidecek yolumuz var

dağlar dağların ardında,ağlama su yüzlü sevdiceğim
    yüreğimi aşkınla al,al ki kurtulsun bu can
    ellerimi gözlerimi al ki kurtulsun can

Leman Sam - Daha Gidecek Çok Yolumuz Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Masal Perisi

Leman Sam - Masal Perisi

masal perisi akor masal perisi tab notaları elini son defa yanağıma koy istemiyorsan giderim giderim serin bir sonbahar akşamında söz ismini unutur silerim silerim tuttuğun kalme olsa yüreğinin elleri bir defa daha yazsa bebeğim bebeğim bebeğim eğer bir masal perisi girerse rüyalarına öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetmiş... __________________
  2. Leman Sam - İçime Sinmiyor

Leman Sam - İçime Sinmiyor

İnceden bir sızı sarıyor gönlümü İsmini söylemeye dilim varmıyor.. Sen olmayınca akşamlar içime sinmiyor.. Olmuş olacak ne varsa umurumda değil.. ölüm bile yokluğundan daha ağır gelmiyor.. sen olmayınca yaşamak içime sinmiyor.. Sana ait ne varsa yakıp yıksaydım keşke anıların kelepçesini söküp atsaydım keşke Ne çare gücüm yetmiyor.. Bu dört duvar bu sessizlik her gün biraz daha uzun.....
  3. Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,elimde değil İstesem de,istesem de yapamıyorum Ve seni aramak gelmiyor içimden Aşk sözleri batıyor Sarılsan da,yalvarsan da yapamıyorum İnanamıyorum,bu hale nasıl düştük bilemiyorum Sende mi bende mi Herneyse,her kimdeyse neyse Bilemiyorum Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,bırak beni İstesem de,istesem de...
  4. Leman Sam - Ayak Sesleri

Leman Sam - Ayak Sesleri

Ardımda ayak sesleri geçmişin şarkısı gibi Nedir bu nedir bu adım adım yaklaşan Nedir bu korku her akşam İçimi acıtıyor zaman Kalamam bu yerde artık Geçemem bu sokaklardan Ne olur sus konuşma karışma Gidiyorum kalamam Son gayreti belki de bu ömrümün Gölgeler bırakmıyor peşimi Çekilin bu kabus burda bitmeli Yok olun ayak sesleri Kendi halime bırakın beni... Yok olun ayak sesleri Kendi...
  5. Leman Sam - Ağlama Anne

Leman Sam - Ağlama Anne

ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar aldım acılardan ağlama anne benim için ağlama bende herkes kadar yandım sen ne olur çocukluğumu sakla tek kalan bu elimde avucumda __________________

Sayfayı Paylaş