gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Levent Yüksel - Bu Gece Son

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bu gece son biraz sonra Bu kapıdan son kez çıkıp yine kendimi Vuracağım yollara
    Kimbilir kaç kere ıslanacak yüzüm
    Elimi tut düşman olma
    Ne olur parça parça olmasın içimiz

Mutlu ol iyi bak kendine
    Ne olur gözüm arkada kalmasın
    Uzun uzun seneler var önünde
    Gün gelir sevgilim
    Acıya alışırsın alışırsın

Bu gece son biraz sonra
    Bu kapıdan son kez çıkıp yine kendimi
    Vuracağım yollara
    Kimbilir kaç kere ıslanacak yüzüm
    Elimi tut düşman olma
    Ne olur parça parça olmasın içimiz

Mutlu ol iyi bak kendine
    Ne olur gözüm arkada kalmasın
    Uzun uzun seneler var önünde
    Gün gelir sevgilim
    Acıya alışırsın alışırsın
    Bu gece son

Levent Yüksel - Bu Gece Son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. levent yüksel

levent yüksel

Levent Yüksel, 21 Ekim 1964 yılında Antalya`da dünyaya geldi. İlkokulu Özel Antalya İlkokulu`nda, ortaokulu Antalya Hızır Reis Ortaokulu`nda bitirdi. Küçük yaşlardaki müziğe olan merakı, ortaokul yıllarından itibaren belirgin hale geldi ve ilk olarak gitar çalmaya başladı. O yıllarda Antalya`da bir düğün salonunda çalışarak ilk müzisyenlik deneyimlerini yaşadı. Antalya Lisesi`nde okurken,...
  2. Levent Yüksel - Son Kadınım

Levent Yüksel - Son Kadınım

son kadınım akor kadınım tab levent yüksel son akor DaĞ Kokar Hep SaÇlarim Yanik Tenİme AliŞir Misin? Benİmle Yerlere Uzanir Misin? Bİr GÜl Kopar,daĞitma,hep Oyna Bu AŞka Saril Da Utanma Yanimda ÖmÜr Boyu Uyu Kollarimda. Gİdİp KaybolacaĞim, Ara Sira ,ansizin O BaŞka Dİyarlara DÖnÜp Gelİnce SÖyle, Benİ Yİne ÖpÜp Yİne Benİmle Yatar Misin? GÜlÜŞÜnle ,bakiŞinla O Kadinca DuruŞunla SÖyle,hep Öyle...
  3. Levent Yüksel - Çekirdek Hatun

Levent Yüksel - Çekirdek Hatun

Ah beli daracık çekirdek hatun Gel dudağına güller ekeyim Kız bu ne bereket bu ne bolluk Gel müebbetini çekeyim Gerdanını göbeğini öpe öpe seni elimde büyüteyim Sen uykulara düş te yorgun argın, ben terini sileyim Elleri sevme gel beni sev Cilvesi meze muhabbeti mey Saksıda hanımelim, kurakta pınarım Ah körpe fidanım gel bana gel Mevlam bize de nasip etsin Dayalı döşeli bir yeşil ev Ah...
  4. Levent Yüksel - Beni Unutma

Levent Yüksel - Beni Unutma

Bir gün daha yaşandı ve bitti Küçük sevinçleri ve küçük kederleriyle Her hangi bir gündü çok önemli değildi Seni düşündüğüm bir kaç andan başka Bilirim herkes payına düşeni yaşar Ve her yeni günle değişir hep bir şeyler Sende kendi payından bir hatıra seç Ne olur o ben olayım Beni unutma... Beni unutma unutma Beni unutma Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana Sende kendi payından bir...
  5. Levent Yüksel - Ayrılmam

Levent Yüksel - Ayrılmam

Sona ermekte gün yine seninle Akşamlar böyledir hep sessiz Eşyalar başka yerde, ben bir yerde Gölgen dolaşır gibi, sanki peşimde Işıkları yakın nedir bu giz Yokluğun da, sen de varsa, sen bu evde Ayrılmam, sarılırım hayallere Ayrılmam, sevişirim özleminle Hava ağır sıkıntıda sokaklar Sensin kaldırımlardaki bu iz Alışmaya çalıştıkça öfke gibi Hasret büyüyor kalbimde sessiz sessiz...

Sayfayı Paylaş