gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lider şefkati

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İzmir kurtulmuş, çok tatlı bir yorgunlukla, Atatürk ve arkadaşları Ankara�ya hareket ederler. Yandaki kompartımanın kapısını çalar yaveri: yorgun ve bitkin, kravatını yıkamaktadır Atatürk. Yaveri: Paşam, hiç mi uyumadınız, niye böylesiniz, der.

Atatürk: Ya Çocuk, kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım; ağrıdı. Setremi yastık yaptım, üşüdüm... Ben de uyuyamadım kalktım, der.

Yaveri: Aman paşam! Birimize haber verseydiniz hemen size yastıkla battaniye getirirdik, der.

Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutan şu tarihi sözleri söyler: Geç fark ettim, hepiniz en az benim kadar yorgundunuz. Hiçbirinize kıyamadım. Önemli olan benim değil, milletimin rahat uyuması...

Güç, makam ve mevkiniz yükseldikçe çevrenizdekilere karşı sevgi ve şefkatiniz artmıyorsa, acımasızlık ve haksızlık sizin karakteriniz haline gelir.

Lider şefkati konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vahşi şefkat

vahşi şefkat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. liderimiz

liderimiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Lider

Lider

Bakınız; Sultan, Yönetici.İyi bir fırsat olarak yorumlanır.Rüyada bir partinin veya bir kurulusun liderini, öncüsünü görmek, yapacaginiz islerde, alacaginiz kararlarda mutlaka baska birinin fikrini almak ihtiyacini duydugunuza, kendi inisiyatifiniz ile hiç bir is yapamadiginiza ve bundan dolayi herkesin tenkidine ugradiginiza delalet eder
  4. Şefkat Terapisi

Şefkat Terapisi

Formülün ilk beş adımı bilinçli zihninize özellikle bir anlayış getirmektir. Bu anlayış için sezgi ve kalp gözünüzü kullanabilirsiniz. Her hangi bir durumda acı varsa yargı ya da kınama söz konusu isehenüz alınmamış ya da öğrenilmemiş ders vardır. Ve dersi engelleyen blokajlar duygusal bedende bulunur ve genelde acı beden olarak da anlatılır. Bu enerji blokları bazen çok eski bazen de yeni...
  5. şefkat tepe

şefkat tepe

melekler samanyolu tv'de şefkat tepe dizisi var sayfa da göremedim ben de paylaşmak istedim. Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir.Terörolaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dörtbir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır. Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler....

Sayfayı Paylaş