gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lise Son Sınıf Öğrencilerinin Devamsızlık Hakkı Kaç Gün ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lise son sınıf devamsızlık hakkı 2012 lise son sınıf devamsızlık hakkı
    Geçtiğimiz hafta yapılan ygs sınavının ardından lise 4 öğrencilerini üzecek bir karar MEB Ömer Dinçer'den geldi melekler . Haber şöyle..

20 günü özürsüz ve veli izniyle 25 gün özürlü olmak üzere toplam 45 gün devamsızlık yapabilen son sınıflise öğrencileri şimdi sadece 20 gün devamsızlık yapabilecekler.

Eğitimi aksatan uygulama

Hürriyet'in haberine göre; Dinçer, Milli Eğitim Eski Bakanı Hüseyin Çelik döneminde uygulanmaya başlanan ve Eski Bakan Nimet Çubukçu’nun da devam ettirdiği izin uygulamasına son verdi. Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, kararın gerekçesini, “Yönetmelik neyi gerektiriyorsa artık o şekilde bir uygulama yapacağız. Eğitimi aksatan uygulamalar kural haline getirilemez. İstisnai durumlar dışında artık öğrencilere fazladan izin verilmeyecek” dediler.

Önceki yıllarda sınavlardan önce yayınlanan genelgelerde, 25 günlük ek iznin öğrencilere moral vereceğine dikkat çekiliyordu.

Lise Son Sınıf Öğrencilerinin Devamsızlık Hakkı Kaç Gün ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YGS Öğrencilerine 45 Günlük Devamsızlık Hakkı Verildi!

YGS Öğrencilerine 45 Günlük Devamsızlık Hakkı Verildi!

lise son sınıflara devamsızlık hakkı 2011 2011 ygs izin dilekçesi ygs tatili izin genelgesi dilekçesi Lise son sınıf öğrencilerine müjde! YGS snavına hazırlanan öğrencilere yeni bir kararla 45 günlük devamsızlık izni veriliyor.Bununla ilgili haberin detaylarına geçiyorum. Milli Eğitim Bakanlığınca yayınlanan genelgeye göre öğrenciler, anne babalarından alacakları dilekçe sayesinde mazeretli...
  2. Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün ? Kızımın çok devamsızlığı oldu dahada olacak gibi acaba Okullarda Devamsızlık Kaç Gün ?
  3. Kaç Gün Devamsızlığı Olan Sınıfta Kalır

Kaç Gün Devamsızlığı Olan Sınıfta Kalır

Okulda Devamsızlık Kaç Gün Kaç Gün Devamsızlığı Olan Sınıfta Kalır Rapaorlu ve Raporsuz Devamsızlık Süresi Kaç Gün Bir misafirimz sormuş, okulda devamsızlık günü kaç gün diye, biz< de bu konuda bir araştırma yaptık ve okullarda devamsızlık günlerini konu aldık Melek'ler. Lise öğrencilerin 20 gün normal, 25 gün de raporlu olmak üzere toplam 45 günlük devamsızlık hakkı vardır....
  4. lise son sınıf devamsızlık hakkı

lise son sınıf devamsızlık hakkı

lise son sınıf devamsızlık hakkı kaç gün acaba lütfen bilgi verin.
  5. Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Kızlar Okullarda Devamsızlık Kaç Gün

Okullarda Devamsızlık Kaç Gün bu konuda bilgisi olan var mı? Okullarda Devamsızlık gün hakkı kaç gün yani kaç günden sonra etkiliyor sınıf geçmeyi lütfen cevap verin!

Sayfayı Paylaş