lise taktir teşekkür hesaplama

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Liseye giden bir kişiyim bu yıl taktir almak istiyorum. Lise takdir ve teşekkür hesaplamasının nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi yada link var sa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

lise taktir teşekkür hesaplama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Takdir teşekkür hesaplama!

takdir teşekkür hesaplama takdir teşekkür hesabı 9sınıf hesaplama 9sınıf hesabı 2010/2011 eğitim ve öretim yılında öğrencilerin almış olduğu notlara göre teşekkür ve takdir hesaplamasını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Buna göre knot ortalaması kaç olan teşekkür ve takdir alıyor?Bilgilerinize sunuyoruz. Dönem sonu itibariyle öğrencilerin başarılarından dolayı alacakları takdir ve...
  2. Takdir Teşekkür Hesaplama

takdir teşekkür hesapla takdir teşekkür hesapla lise 1 hesaplama lisede almak için not ortalaması hesaplama Her öğrencinin en büyük hayalidir takdir yada teşekkür almak. Şüphesiz ki her velininde, evladının öğrenim yılı için en büyük hayali budur... Peki takdir yada teşekkür nasıl hesaplanır; buyrun lise ödül yönetmeliğinin verdiği bilgilere Melek'lerim;) Lise Ödül Yönetmenliğine göre; not...
  3. 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 Selam millet sizlerden 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 de ki hesaplamaların nasıl yapılacağını rica ediyorum. Acaba bizim haylazlar bu sene ne alacak merakımdan çatladım :)
  4. Lise Not Ortalaması Hesaplama

Lise Not Ortalaması Hesaplama nasıl yapılır. Arkadaşlar lisede not ortalaması nasıl hesaplanır bilen var mı?
  5. Ortaöğretim ve Lise İçin Takdir Teşekkür Hesaplama

Yeni Sistemde Takdir ve Teşekkür Hesaplama Ortaöğretim ve Lise İçin Takdir Teşekkür Hesaplama Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda yeni sisteme göre takdir teşekkür hesaplama konusunda bilgiler aktarıyoruz size ve ilgili tüm misafirlerimize. Yeni sisteme göre Takdir ve Teşekkür Belgesi alabilmek için; Ağırlıklı Puanı Türkçe dersi 55,00’dan aşağı olmamak ve diğer derslerinden...

Sayfayı Paylaş