Liv Tyler'ın güzellik sırları

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Liv Tyler'ın güzellik sırları
liv tyler güzellik sırları liv tyler makyajı ayakları saç rengi
Ünlü güzel Liv Tyler güzelliğini neye borçu kızlar hep birlikte bakalım :ehi:

liv_tyler-7223.jpg

Sabah uyandığınızda ilk ne yaparsınız?

Oğlum Milo ile uyanırım, onu öperim ve birlikte kahvaltı ederiz.

Bir profesyonelden aldığınız en iyi güzellik tavsiyesi nedir?

14 yaşımdan beri çevremde hep saç ve makyaj profesyonelleri var ama onlardan tavsiye aldığımı hiç hatırlamıyorum. Ancak büyükanneminkilere harfi harfine uymaya çalışıyorum. Cildime iyi bakıyor, saat gecenin kaçı olursa olsun makyajımı çıkarıyorum. Ayrıca cildimi yoğun bir şekilde nemlendirmeye de gayret ediyorum.

Kendinize iki saat ayırdığınız zaman nasıl bir bakım yaptırıyorsunuz?

Bu çok nadir oluyor ama neyse! Masque Lifting Visage Draine No Surgetics Plasti Sculpt de Givenchy ürününü sürüyor, rahatlamak için sıcak bir banyo yapıyorum. Ardından yüzüme buz gibi su serpiyor ve özellikle C vitamini açısından zengin bir kokteylle canlandırıyorum. Ve tabii ki bir bardak da şampanya da içiyorum!

Vücudunuz için neler yapıyorsunuz?

Pilates, koşu ve germe hareketleri yapıyorum. Profesyonel hayatım izin verdiği sürece, haftada birkaç kez mutlaka spor yapmaya çalışırım. Stresle mücadele edebilmek ve kendimi iyi hissetmek için düzenli bir fiziksel aktiviteye ihtiyacım var.

Güzellik sırrınız?

Bol su içmek... Ayrıca benim için güzelliğin ve olgunluğun simgeleri olan annemin ve büyükannemin tavsiyelerini de uygulamaya çalışıyorum. Güler yüzlü ve dingin olmak, her şeyin iyi tarafından bakmak... Yoğun bir iş günün gerginliğinden kurtulmak için müzik dinlemek.

Günlük tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

Aslında çalıştığım zamanlar görünümüme daha çok özen gösteriyorum. Geri kalan zamanlarda olabildiğine doğalım: Yani 'casual' bir kadın olduğum söylenebilir. Tişörtle dolaşır, çok az makyaj yaparım...

Anneniz baştan çıkarma konusunda, şimdiye kadar size ne gibi tavsiyeler verdi?

'Kendin ol' demiştir hep. Baştan çıkartma kodlamamızda olan bir şey değil çünkü.

En son kullandığınız ve sizi şaşırtan ürünler hangileri?

Le Soin Noir ve Phenomen'Eyes de Givenchy maskara.

Başucu kreminiz nedir?

Cildimin ihtiyaçlarına göre birkaç tane kullanıyorum. Esansyel yağ kokteylimden asla vazgeçemem. Givenchy'nin Black For Light maskesini de çok beğeniyorum. Banyo içinse Shu Uemura'nın Pleasure of Japanese Bath Sakura ürününü tercih ediyorum.

Favori güzellik ürünleriniz?

Le Prisme Again! Visage de Givenchy allık. Doğal sonuç veren ürünlere karşı zaafım var.

Geri