gebe
  1. mrvmmm

mrvmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lütfen birisi içimi rahatlatcak bişey söylesin:/

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mrvmmm tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben beta hcg testi yaptırdım 3 kez ve negatif çıktı ama içim bi türlü rahat etmiyordu ve doktora gittim ama daha önce yumurtalıklarda kist olduğu için gidiyordum yine öyle gibi gittim ve ultrasonla yumurtalıklara baktı ve kist olmadığını söyledi ve o gün hasta olduğum için ben hamilelikle ilgili soru soramadım benim sorum şu bu kadar kan testi yanlış çıkmış olamaz dimi ve ultrasonla bakan doktor eğer hamilelik olsaydı görürdü dimi hiç bi bilgim olmağı için çareyi birde size sormakta buldum bilgilerinize ihtiyacım var sağolun.

2. cücük

cücük Forum Okuru

testler zaten yüzde 99,9 kesin sonuc veriyorlar. merak etme hasta olduysan testlerde negativ ciktiysa hamile deyilsin

3. mrvmmm

mrvmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet ama nedense bunu bi türlü anlayamıyorum yani elmde olsa hergün test yaptırıp doktora gidcem.bir sorm daha olcak cevplarsan sevinirim bu ultrason da da gözükürdü dimi sonuçta karnına bakıyorlar

4. cücük

cücük Forum Okuru

yalnis bilmiyorsam hamileligin 6. haftasindan itibaren bebis ultrasonda görüne bilir. Ondan önce görünemez diye biliyorum.

5. mrvmmm

mrvmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkr ederim arkdaşım cevapların için

6. cücük

cücük Forum Okuru

7. melodi_cn

melodi_cn Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.697
    Ödül Puanları:
    113
    cnm benım gebelık olsaydı cıkardı muyene etmıs ondada cıkmıs gebelık 4 hafta 6 gunluk kese gorulur ınsv bıran once melegıne kavısursun

8. mrvmmm

mrvmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkr ederim melodi anlamadığım şu karnıma baktı ama yumurtalıklara yani bu ultrasonla bakınca olsa kesin görürrdü yani adette olmuştum soramadım ama aklımdan da çıkaramıyorum işte

9. çağla4277

çağla4277 Forum Okuru

hamilemiyim

Merhaba arkadaşlar ben çağla 2senelik evliyim bende bişi danışmak istiyorum aramızdaki tecrübeli olanlara benim adet günüm hiç değişmez hep aynıdır olacağım saati bile bellidir ama bu 3aydır nezaman olacağım belli olmuyo herkes hamile kalacağın zamanlar böyle düzensizlikler habercisi olur diyorlar ve ben bu 2haftadr acayp derecede hamileymişim gibi hissetmeye başladım önceki adet tarihimde 29uydu yani 5günüm var test yapmaktan korkuyorum negatif çıkcak dye

lütfen birisi içimi rahatlatcak bişey söylesin:/ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herkes fikrini söylesin lütfen

herkes fikrini söylesin lütfen

eşime güvenemiyorum yıldönümü süprizleri eşime nasıl süpriz yapabilirim evlilik yıldönümü süprizleri ben esime güvenemiyorum sebebi ben onun ikinci esiyim ilk esi vefat etmis evlendikten sonra cevresinde kimi tanidiysam herkesin tek söyledigi sey onun cok capikin biri oldugu ve ölen esinin ondan cok cektigidir önceleri aldirmadim cünki önceki esi yasca ondan büyükmüs ve biz iki yilimizi...
  2. Sadece bayanlaramı? Birisi oğlunuz için

Sadece bayanlaramı? Birisi oğlunuz için

. Muhakkak birisi oğlunuz için...Ama hangisi?:)
  3. Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

Sizde aşkınız için böyle bişey yapar mısınız?

sizin hiç böylesine sevdiğiniz yada seveniniz oldumu ÖNCE YAZIYI OKU LÜTFEN !! Shangai üniversitesindeki bir öğrenci sevgilisine akıl sır ermez aşkını anlatmak istedi... Ve ne yaptı ?? Üniversite kampüsündeki odalarda kalan her kız öğrenciye çukOlatalar vererek akşam saat 08:00 de baZılarının ışıklarını açmalarını bazılarınında kapatmalarını istedi. Gerisini resimden izleyin... Gerçekten...
  4. Şu anda oturdum ağlıyorum :( lütfen birileri bişey yazsın

Şu anda oturdum ağlıyorum :( lütfen birileri bişey yazsın

Kızlar daha yeni üyelik açtım çok üzgünüm ama :( bu ay hep kendimi hamile hissettim. Hatta inanması garip ama sanki hamile kaldığım an içime doğdu anladım. sürekli rüyamda gördüm onu. hastahanede değerlerim beta hcg ----78.80----- çıktı. 27 mayısta adet gördüm en son 22 haziranda kan tahlilim. herkes moralimi bozuyor değerin çok düşük sağlıksız demek ki falan deyip duruyorlar en sonunda...

Sayfayı Paylaş