Lütfen yardım ! :(

peki ben bişey sormak istiyorum bu seninle ilişkiye giren erkek seninle evlenecekmi acaba ?İnşallah umuyorum ki seni böyle bırakmasın çünkü o bianlık zevkine yapıyor bunu ona olan bişey yok olan kızlarımıza oluyor umuyorum senin için Allah iyi şeyler yazmıştır
yahu lavına yalandan sevıyo bana gore sımdı erkeklerın hepsı aynı zaten ısı ıcın cnm yaa ısı bıtınce aklına bıle gelmıyodur kım bılır kımbılır kaç kıza aynı seyı yapıyodur yanıı bence dık dur yanında kendını ona teslım etme guzelım sana yazık bız senı ovseydık sen sımarrıdın ama bız dogruları soledık cnm bak sana bı tavsı ben 1.5 yıllık nısanlıydım esım hep ısterdı ama ben vermedım çok zorlardı ısterdı ne oldu evlendım adam bana ne dedı bılıyomusun aferın dedı ıyıkı vermemıssın ıradelı bı kızmıssın dedı yaa demek verseydım bana ne dıycekmıs ama sorunu sende bulmuyorum cnm ailende

kesin hamilesinnn aha bitti hayatınnn napıcan şimdiiii :D:D hasbinallah yaa madem yiyonuz bi nane korkmayın yada korkuyosanız yapmayınnn nereye koşuyosunuz anlamıyorumkii

şimdi yazdıklarımdan korkmuşundur da senn korkkma korkma bişe olmaz allah sana akıl versin

cemoş haydar dümen gibin konuştun hahaha ben gülmek için okuyorum aynı böleleri var ona yazanlar

şunu merak ediyorum hani yakınlaşmışsınız falan ya.iki gün sonra başka biriyle evlendiğinde kocanın yüzüne nasıl bakacaksın.onun gözlerine bakarak yalan mı söyleyeceksinçsenden başkasını sevmedim sen benim ilk erkeğimsin mi diyeceksin.yazık değil mi sence bu haksızlık değilmi.birisini kandırmak.aklından çıkmaz kızım günahların.söylediğğn yalanlar kendinden nefret edersin sonra hep mutsuz olursunyzaık wallahi yapma kendine saygın yoksa ilerde kocan olacak adamı doğmamış çoçuklarını düşün düşün de belki pişman olursun

başka biriyle nasıl evlenecekki bu kıss hayatı bitti işte vallahi zor bş durum Allah kimseyi şeytana uydurmasın ne güzel temiz temiz evlendikten sonra bembeyaz gelinliğini cıkardıktan sonra yapmak var o işi hem eşinin saygısı artar yani biraz dikkat diyorum ben genc kızlara gösterin ama elletmeyin hahaha şakaydı tabi bu sakın yanlış bişi yapmayın tüm hayatınıza mal olur lavinya abla tavsiyesi :D:D

başka biriyle nasıl evlenecekki bu kıss hayatı bitti işte vallahi zor bş durum Allah kimseyi şeytana uydurmasın ne güzel temiz temiz evlendikten sonra bembeyaz gelinliğini cıkardıktan sonra yapmak var o işi hem eşinin saygısı artar yani biraz dikkat diyorum ben genc kızlara gösterin ama elletmeyin hahaha şakaydı tabi bu sakın yanlış bişi yapmayın tüm hayatınıza mal olur lavinya abla tavsiyesi :D:D
bence kendini tamamen teslim etmemiştir hamile kalıp kalmayacağını bilmez ama tövbe tövbe yazmaya utanıyorum ama yazıcam walla.kızlığı bozulmadan nasıl ilişkiye girebilir iyi bilirler bu tarz öyle insan gördüm ki yazarken söylerken utanıyorum gerçekten inş yanılıyorumdur düşündüğün gibi değildir off off

Geri