gebe
  1. evhan

evhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yardımcı olun bana

Konu, 'Gebelik' kısmında evhan tarafından paylaşıldı.

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtlama gunlerının sonuna denk gelmıs olabıırsıniz ilişkide hamıle kalma olasılıgın tabıkı vardır ama gunun gelmeden bırde regl dongun kac gunde bır olur onu hesapla ıstersen ılk once ona gore yumurtlama gunune denk geldıyse olma ıhtımalı vardır gunune varmıs daha ıstersen bekle gunun gelmeden suan kesın bısey denemEZ....bekle ıstersen bıkac gun eger bır gun gecerse test yaparsın...

3. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    canım allah bilir tabii ki ama hamile kalma şansın var kendimden örnek vereyim geçen ay tam olarak yumurtlamamın son gününde ilişkiye girdik çünkü eşim şehir dışındaydı ve ben o gün hamile kaldım (binlerce kez şükürler olsun) tabii adet tarihimden 5 gün sonra idrar testi yaparak öğrendim bilgin olsun çok erken yapma testi umarım kavuşursun bebişine dualarını eksik etme...

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ne bu acele? eee sonnuç ne oldu peki?

lütfen yardımcı olun bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

e ile başlayan nesneler l ile başlayan nesneler l harfi e harfi i Öncelikle herkese selam uzun bi aradan sonra tekrar geldim aranıza bugüne kadar nederdim varsa burada paylaştığımda hep yardımcı oldunuz hepinizide teşekkür ederim. buseferki derdimmmm .biz 1.sınıfabaşladık bir oğlum var 7 yaşında 1.sınıfolduk Allaha şükür öyle gitmicem sende okulda kal gibisorunlarla karşılaşmadım ama okuma ve...
  2. lütfen yardımcı olun

lütfen yardımcı olun

ben 20 aydır aylık iğneyle korunuyorum iğnemin günü 10gün geçti bu on günde hamile kalmış olabilirmiyim
  3. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  4. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  5. Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim...

Sayfayı Paylaş