gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

LYS EA (TM1- TM2- TM3) Puanıyla Girilebilen Bölümler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ea, tm1, tm2, tm3, ile girilebilen bölümler, ilgili programlar, ile ilgili bilgiler burada melekler

Bir üniversite maratonu daha geride kaldı melekler :)

Biz de gelecek senenin sınavlarını düşünerek şimdiden bilgiler vermeye devam ediyoruz sizler için :)

LYS TM 1 – TM 2 – TM 3 ile Girilebilecek Bölümler

LYS sınavı sonrasında sıra tercih yapmaya geldi. TM 1 , TM 2 , TM 3 puan türlerine seçebileceğiniz bölümler şu şekilde sıralanabilir.

LYS TM 1 Puanı ile Girilebilecek Bölümler

Ekonomi,
    İktisat,
    Maliye,
    Muhasebe ve Finans Yönetimi,
    Bankacılık ve Finansman (Fakülte),
    Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,
    İnsan Kaynakları Yönetimi (Fakülte)

LYS TM 2 Puanı ile Girilebilecek Bölümler

Hukuk,
    Sınıf Öğretmenliği,
    Kamu Yönetimi,
    Siyaset Bilimi,
    Uluslararası İlişkiler,
    Avrupa Birliği İlişkileri

LYS TM 3 Puanı ile Girilebilecek Bölümler

Arkeoloji,
    Antropoloji,
    Çocuk Gelişimi (Fakülte),
    Felsefe Grubu Öğretmenliği,
    Psikoloji,
    Sosyoloji

LYS EA (TM1- TM2- TM3) Puanıyla Girilebilen Bölümler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 LYS Puan Türleri

2011 LYS Puan Türleri

2011 lys puanları düşer mi 2011 puan türleri lys puan türleri 2011 lys, puan türleri, hangileri, nelerdir, ağırlıkları, ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 LYS puan türleri hakkında bilgi vermek istiyoruz melekler :) LYS 2011 Puan Türleri ve Testlerin Ağırlıklı Yüzdeleri LYS Puan Türlerini ve tek tek testlerin ağırlıklı yüzdelerini, her puan türünde hangi testin daha...
  2. mf 1 puan türüyle öğrenci alan bölümler

mf 1 puan türüyle öğrenci alan bölümler

Ya ben az önce mf 2 puanı ile ilgli soru yöneltmiştim cevap için teşekkürler. Şimdide mf1 ile ilgili bölümleri yazmanız mümkün mü. Hangi bölümler öğrenci almakta. Teşekkürler.
  3. lys puan hesaplama

lys puan hesaplama

Arkadaşlarım bana 2011 ve 2012 yılı için online şekilde lys puan hesaplama sı yapabileceğim bir link vermeniz mümkün mü ?
  4. 2012 2011 lys taban puanları 0hakkında yardım

2012 2011 lys taban puanları 0hakkında yardım

Arkadaşlarım 2011 ve 2012 yıllarında lys taban puanları hakkında bilgi rica ediyorum teşekkür ediyorum.
  5. 2011-2012 LYS Online Puan Hesaplama

2011-2012 LYS Online Puan Hesaplama

2011-2012 lys online puan hesaplama yöntemi hangi link nereden hesaplayabilirim nasıl hesaplanır ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce forumumuzda bilgilerini verdiğimiz YGS online puan hesaplama linkinden sonra şimdi de 2011-2012 LYS online puan hesaplama linkini vermek istiyoruz melekler :) Bu hesaplamada doğreu ve yanlış sayılarınızı yazarak puanınızı bulabilirsiniz.LÜTFEN...

Sayfayı Paylaş