gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

m.m'de 1.yılım

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

melekler melekler resmi [​IMG]

evet acısıyla tatlısıyla baharıyla kışıyla m.m'de bugün tam 1 yıl oldu :yahoo: itiraf etmeliyim ki hayatımda sanal olan hiçbir şeye inanmaz ve site vs.bişeye üye olmazdım yani işim olmaz derdim :dil:
    basit bir google aramasında güzel bir mekanı keşfedeceğim hiç aklıma gelmemişti helede bu kadar bağlanacağım işte o güzel mekandayım MELEKLER MEKANI ve 1 yıl oldu benim için çok önemli çünkü herseyiyle benimsediğim dostluklarıyla,paylasımlarıyla, yardımlarıyla kendimi mutlu hissettiğim yerdeyim.
    NEDEN M.M :
    cevap çok basit aslında dışardan bakınca bile sıradan bir yer diyemiyorsunuz bişeeylerin farklı gittiği belli...yapmacıklıktan uzak hiçbir beklenti olmaksızın samimi ve içten...

bize bu sıcaklığı yasatan başta sadminim ve adminlerim olmak üzere tüm m.m ailesine sonsuzz tesekkürlerimi sunuyorum ....İYİKİ VARSINIZ YAŞASIN MELEKLER MEKANI :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Şuan ne yazacağımı bilmeyen bir modayım canım.... 1.yılın kutlu olsun.. iyiki bende bu siteye üye olmuşum ve senin gibi bir melekle tanışmışım... Günaydın Elmalım...

3. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

:kiss: sagol canım bende iyiki seni ve diğer tüm melekleri tanımışım:) sanada günaydın

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    nice yıllara canım benim günaydın

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun canım inş nice seneler geçirirsin:)

6. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    nice yıllara canım,çok sanslıyızkı senı tanıdık , he ne kadar nikine bakıp bakıp canım hep elmalı kurabiye ceksede yinede senı sevıyorum.daha nice nice yıllara ihş.

7. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler gülüm bitterim zaga'cıgım ya istediğiniz elmalı kurabiye olsunn

8. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

yanında da çayyyyyyyy

m.m'de 1.yılım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumhuriyet'in 1. Yılında

Cumhuriyet'in 1. Yılında

Cumhuriyet Yönetimi Türkiye Büyük Millet Meclisinin Saygıdeğer Üyeleri! Büyük Millet Meclisinin hayırlı ve bereketli elinin, Türk milletinin geleceğini yönetmeye başladığının beşinci senesini kutluyoruz. Bu vesileyle yüksek heyetinizi saygıyla selâmlarım. Geçen sene Büyük Millet Meclisi, Türk milletinin gerçek arzularına uygun olarak devlet şeklini Cumhuriyet olarak kararlaştırdı....
  2. Pabuç cezası 1 yıla indi

Pabuç cezası 1 yıla indi

Bush'a pabuç fırlatarak tarihe geçen Iraklı gazeteci El Zeydi'nin 3 yıllık hapis cezası temyizde 1 yıla indi. Avukatı Ziya Sadi'nin AFP muhabirine verdiği bilgiye göre, temyiz mahkemesi cezayı 1 seneye indirirken, "gazetecinin sabıkası olmamasını, genç yaşını ve saldırı gerekçelerini" göz önüne aldı. Avukat, "Müvekkilimin cezaevindeki iyi hali de cezanın düşürülmesinde etken...
  3. 1000 yılda 1 Oluşan GökKuşağı

1000 yılda 1 Oluşan GökKuşağı

1000 yılda 1 oluşan gökkuşağı gökkuşağı hakkında ilginç bilgiler Standart bin yılda bir gerçekleşen gökkuşaginin muhteşem görüntüsü Binlerce yılda bir olacak olay Haziran Ayı başlarında gerçekleşti. Washington'ın 600 metre üzerinde gerçekleşen olayda Güneş ışınları buz parçacıkları taşıyan bulutlara belli bir açıyla vurunca ortaya olağanüstü bu görüntü çıktı. "Ateşten Gökkuşağı"...
  4. Emekli olma işlemlerini 1 yıl önce başlatın!!!

Emekli olma işlemlerini 1 yıl önce başlatın!!!

Yapılan açıklamayı aynen yazıyorum.. Sigortalılarımızın, aylık bağlama işlemlerinin kısa zamanda yapılabilmesi için; Sigortalılarımızın aylık bağlama işlemlerindeki kısa sürede sonuçlandırılması için; hizmetlerini (birden fazla sosyal güvenlik kanununa SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığına tabi çalışmaları olan) ve sigorta sicil numaralarını birleştirmek üzere hizmet akdi ve bağımsız çalışan...
  5. 1.ci yılımı kutluyorummm

1.ci yılımı kutluyorummm

selam melekler bugun parti var niye soracak olursanızzz TAM BUGUN FORUMDA 1CI YILIMI KUTLUYOMMMMM SİZİNLE BURDA OLMAKTAN VE SİZİ TANIDIGIM İCİN O KADAR SANSLIYIMKIII SİZİ COK SEVİYORUMMMM :utan::utan: HAYDİ ŞİMDİ PARTİYEEE:26::26::26::26::26::parti::parti::parti::parti::parti:

Sayfayı Paylaş