gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Mafya Babasi...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Mafya Babası Ve Kurnaz Çevirmen

Mafya babası, korkutabildiği kuruluşlardan alacağı haracı toplaması için sağır ve dilsiz bir tetikçi bulmuştu.Tetikçi polisin eline geçtiğinde, onun fazla bir şey anlatamayacağını düşünüyordu.
    Mafya babası, bir süre sonra ödemelerde önemli gecikmeler olduğunun farkına vardı ve bunun hesabını sormaları için iki adamını tetikçiye gönderdi.
    Giden adamlar, sağır ve dilsiz tetikçiyle anlaşamayınca mafya babası onu kendi odasına getirtti ve sağır ve dilsiz alfabesi bilen bir çevirmen buldurdu.
    Mafya babasının sorusunu çevirmen, sağır ve dilsiz tetikçiye işaretle sordu:
    “Paralar nerede?..”
    Tetikçi aynı işaretlerle karşılık verdi:
    “Ne parası?..Benim paradan haberim yok..Hem neden söz ettiğinizi de anlamıyorum…”
    Çevirmen mafya babasına döndü ve tetikçinin yanıtını ona iletti:
    “Benim paradan filan haberim yok…Hem neden söz ettiğinizi de anlamıyorum”diyor dedi.
    Mafya babası belinden tabancasını çıkardı, namlusunu sağır ve dilsiz tetikçinin kafasına dayadı:
    “Şimdi son bir kez daha sor bakalım”dedi çevirmene.
    “Paralar nerede?..”
    Çevirmen, yine el ve parmak işaretleriyle mafya babasının dediklerini iletti:
    “Şimdi son bir kez daha sor bakalım”diyor dedi.
    “Paralar nerede?..”
    Sağır ve dilsiz tetikçi kafasına dayalı silahı görünce daha fazla dayatamadı, paraları sakladığı yeri açıkladı:
    “Central Park’ta, Batı 78’inci caddeye açılan kapıdan girince soldan üçüncü ağacın kovuğunda 100 bin doları bulacaktır” dedi işaretle.
    Mafya babası, çevirmene döndü ve öfkeyle gürledi:
    “Çabuk söyle”dedi.Ne söyledi?
    Çevirmen tana tane konuşarak yanıt verdi:
    “Dedi ki, ‘Bu adamın ne parasından söz ettiğini bir türlü anlamıyorum…’Ayrıca bir de şunu söyledi:O tabancayı karşısındakinin kafasına dayamak erkeklik değildir…dedi.Ben erkek diye,o tetiği çekebilecek yüreği olan adama derim…

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mafya Babasi...
    ne kadar güzel hikayeler böle canım bunlarr :)
    emeğine sağlık

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mafya Babasi...

beyendigine sevindim canim benim

Mafya Babasi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne ile babasi ile yatan cocuklar

anne ile babasi ile yatan cocuklar

Anne ve babasıyla birlikte yatan çocukların ileriki yaşamlarında sanıldığı gibi psikolojik sorun yaşamadığı bildirildi. ABDde yapılan bir araştırma, birlikte uyumanın sağlıklı olduğunu ve çocuğun gelişimi üzerinde uzun süreli etkisi bulunmadığını ortaya koydu. California Üniversitesinden Dr. Paul Okami, öncelikle ailelerden çocuklarının uyku planını sunmalarını istediklerini, buna göre,...
  2. Rus mafyasına baskın

Rus mafyasına baskın

yabancı mafya isimleri Yabancı istihbarat birimleri ve 400 kişilik özel tim İspanya'daki Rus mafyasına darbe vurdu. İspanya'da, Rus mafyasına karşı düzenlenen operasyonda 20 kişi gözaltına alındı. Yabancı istihbarat birimlerinin de işbirliğiyle 400'den fazla polisin görev aldığı operasyon Marbella, Malaga, Alicante, Madrid ve Barcelona kentlerinde yapıldı ve Rus mafyasının İspanya'daki...
  3. Forum mafyaları :)

Forum mafyaları :)

A : Mesaj hazır mı? B : Hazır.. rep hazır mı? A : Hazır.. mesajı görelim B : Olmaz önce repi görelim A : Repin yarısı şimdi yarısı iş bittikten sonra A : Adamların bölümüme girmişler B : Senin adamların da bölümümde konu açmışlar A : Hakaret ve flooda rasladım Bekir! bir daha olmasın mekanımda B : Eksi reple şaka olmaz Nazmi abi.. şeytan doldurur A : Bu son mesajım.. bu işleri bırakacağım...
  4. İtalya'da Yakalanan Mafya babası kendini astı

İtalya'da Yakalanan Mafya babası kendini astı

türkiyenin en büyük mafya babası türkiyenin en büyük mafyası kimdir dünyaca ünlü mafya babaları babası kimdir mafyası kim İtalya'da dün düzenlenen oparasyonlarda yakalanan Mafya babalarından biri hücresinde kendini astı. İtalya jandarmasından yapılan açıklamada, Gaetano Lo Presti'nin (52), Palermo Cezaevi'ndeki hücresinde kendini astığı belirtildi. Açıklamada, intihar halen...
  5. mafya dizilerine hayır

mafya dizilerine hayır

bu aralar mafya dizileri oldukça arttı.şiddetle yatıp şiddetle kalkıyoruz.

Sayfayı Paylaş