gebe
  1. ömürgülüm

ömürgülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mahrumiyet içinde yaşayan asker eşleri

Konu, 'Mesleklerimiz ve Biz' kısmında ömürgülüm tarafından paylaşıldı.

sanırım askeriyenin yükünü bizler çekiyoruz.öyle sanıldıgı gibi rahatlık yok tek başımıza eşlerimizin arkasında mücadele veriyoruz.ne gezecek yerimimiz ne ihtiyaçlarımızı alacak bir yer.lojman diye birşey yok tek lojman.burayı yaparken ailelerin yaşayabilecegini hiç düşünmemişler yada işlerine gelmemiş kendileri rahat ya gerisini boşver...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

haklısınız asıl yükü eşleri ve çoçukları çekiyor.dışarıdan herne kadar rahat görünsede değil işte çok zor allah yardıcınız olsun.

3. adelayn

adelayn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende asker eşiyim eşim vanda merkezde kıyafetlerimizde dahil bütün eşyalarımız vanın çatak ilçesinde ben ve çocuklarım ankarada ailemin yanındayım asker eşleri rahat diyenlere duyurulur

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

haklısınız rahatlık nerde...rahat edenide gerçekten çok rahat fatoş hanım bizim şansımız yok bence.....

mahrumiyet içinde yaşayan asker eşleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Asker Eşleri Paylaşım Alanı

asker eşleri asker eşine maaş eşlerine verilen maaş üsteğmen maaşı eşlerine veriliyor Bu bölüm asker eşlerinin paylaşımı için açılmıştır bayanlar...:gathering:
  2. 89/2 asker eşleri ....

89/2 asker eşleri ....

89 2 şafak eşim askerde asker karıları ankara karıları 89/2 asker eşleri tanışalım...
  3. İçimizde Yaşayan Kadıncıklar!

İçimizde Yaşayan Kadıncıklar!

Çoğu kadın ayaklarını yere sağlam basmak, özgürlüğünü elde etmek için mücadele eder. Daha önce denediği yollar mutsuzlukla bittiği için, artık kendinden başka dayanağı olmadığını biliyordur. Bazıları ise, lafa gelince bağımsızlığına düşkündür. Evliliğe şiddetle karşı çıkar. Bir erkeğin baskısı altında veya birlikte yaşamak fikrini bile reddeder. Sebepsiz yere, sadece hava olsun diye, kendini...
  4. tüm asker eşleri buraya

tüm asker eşleri buraya

asker eşleri melişler burda buluşup yazışalım gün sayalım eşim hakkaride ben çanakkalede oğlumlayım eşimin dönmesine 2.5 yıl var hüzün ve sevinçlerimizi burda paylaşalım ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum:bayraks::hayal::türkiye:
  5. Doğuda asker eşi olmak

Doğuda asker eşi olmak

MRB bende jandarma uzman eşiyım 4 aylık evlıyız batıdan geldım dogu nedır bılmezdım burda ogrendım o kadar zorkı lojmanda kalıoruz ama cok soguk sımdı bırde tutdurdular 8 aylık gorev cıkardılar ve bende 1 aylık hamıleyım 8 ay boyunca esım olmayacak bu nasıl bır sısztemdır ya bızlerede yazık asker esı olmak gercekten zor aksam mesaısı bıtı gelıcek dıe yemek hazırlıorum masayı kuruyorum sonra...

Sayfayı Paylaş