gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

malatya melekleri

Konu, 'Türkiye Melekleri' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

malaya meleği kaysı güzelleri nerdesiniz memleketimi özledim ya biraz kaysı resmi koyup hasret gidereyim
    nisan mayıs aylarında böyle çiçek açar kar yağmış görüntüsü verir

sonra böyle çağla olur ayyyy ne tatlıdır onu tuzlayıp yemesi..

sonra böyle olgunlaşır tadına doyum olmaz

sonra işlem görüp sizlere sunulur afiyet olsun

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Şubat 2010
    EnCey bunu beğendi.
  2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG]harika gözüküyo

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ayy kayısı bahçelerini özledim...

ne güzel olur o çiçek açmış hali...sonra o çağlalrın gün gün büyüdüğüne tanık olursun...çiftçinin alın teri helal kazancı...çok özledim memleketimi :uhu:

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Selam kızlar ben malatyalı değilim ama eşim malatyalı :kiss: gerçekten kayısıları çok lezzetli birde siyah üzümleri bikere bende gittim eşimle gezmek için

5. sevillce

sevillce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Kdz. Ereğlidenim fakat aslen Malatyalıyız.Oraların kayısısını bilmemmi...ne leziz olur.

6. emine_büşra

emine_büşra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy baharda kaysı ağaçları pamuk gibi görünüyo karşıdan beyaz çiçekler açıyo yaaa ne güzel bende çok özledim yaaa ömrüm boyunca (mecburiyet olmazsa tab)i malatyada yaşama gibi bi şansım bi daha yoookkk ama çok seviyorum keşke yaşayabilseydim
    neyse malatyalı meleklere selaaam

7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Taşı toprağı altın gibidir... Havası suyu farklıdır insanları bi başkadır... memleketim benim... Gerçi güzel Türkiyemin neresi kötü ki;);)

8. evrekagamze

evrekagamze Forum Okuru

canım aynen yle, malatyanaın kayısısı bir numara zaten özletiyor, hem de çağla hali,,,, :SSS kirazı, üzümü de ünlüdür. hele kirazı da bir başka, kayısı kadar olmasa da dalbastı yani yeşilyurt kirazlarının kayısı gibi festivalleri de var :))

9. Berent

Berent Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Ne çok Malatyalı varmış forumda

malatya melekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Malatya gelenekleri

Malatya gelenekleri

malatya gelenekleri malatyanın gelenek ve görenekleri malatyanın gelenekleri malatya adetleri örf ve adetleri Malatya tarih boyunca çeşitli kültür ve medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Aslantepe, Nemrut Dağı, Fırıncılar Höyük, Bayramtepe Höyük, Ören Höyük, ikinciler Höyük, Aslantaş, Kağköy Kaya Kabartmaları, Levent Vadisi, Ansur ve Kaletepe Höyük görülebilecek arkeolojik alanlardır. DOĞUM...
  2. Malatya...!

Malatya...!

bende malatyalıyım varmı toprağım (=
  3. Malatya Yemekleri

Malatya Yemekleri

malatya yemekleri malatya tarhanası nasıl pişirilir yemekleri nelerdir malatyanın malatyanın yemeklerinin isimleri Şu bir gerçekki doğu ve güneydoğu bölgelerizde ki yemek kültürü dillere destandır arkadaşlar kahvaltılarından tutun da yemeklerine kadar çok meşhurdur.İşte bu yemekleri meşhur olan illerimizden biri de Malatya:) Şimdi bakalım Malatya ilinin hangi yemekleri meşhurmuş eğer yolumuz...
  4. Malatya Tarihi, Geçmişten Günümüze Malatya

Malatya Tarihi, Geçmişten Günümüze Malatya

malatya tarihi geçmişten günümüze malatya malatyanın tarihi geçmişi malatyanın geçmişi Malatya ilinin geçmişten günümüze kadar tarihi yapısı gelişimi hakkında bilgilere geldi sıra:tik: Medeniyetlerin doğduğu Avrasya‘yı bir uçtan öteki uca kat edip Avrupa’nın batısı ile Asya ‘nın doğusunu birleştiren ve medeniyetlerin yayılma yolunu ifade eden eksen Anadolu ‘dan geçmektedir. Avrasyanın bu...
  5. Malatya resimleri

Malatya resimleri

malatya resimleri malatyayı tanıtan resimler güncel malatya resimleri malatyayı tanıtan videolar yazı Doğu Anadolu nun güzel ve şirin illerinden biridir Malatya...En önemli özelliklerinden başı çeken dünyaca ünlü kayısısı geliyor arkadaşlar.Kaysının zaten faydalarını saymakla bitiremeyiz işte o çoğu rahatsızlığa iyi gelen güzelliklere güzellik katan kaysı bu topraklarda yetişiyor:) Şimdi size...

Sayfayı Paylaş