gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Mandalinanın Mucizevi Faydaları!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mandalinanın yararları, mandalinanın faydaları, mandalina hakkında
    Sevgili melekler, havaların soğumasıyla birlikte manavlardaki ürünler de kışlıklarla yer değişti. Meyve olarak veda ettiğimiz üzüm, karpuz ve kavunun yerini artık mandalina ve portakal alıyor. Kışın en sevilen meyvelerinin başında gelen mandalinanın faydalarını ne kadar biliyorsunuz? İşte mandalinanın mucizevi faydaları...

mandalina.jpg

Mandalinanın Mucizevi Faydaları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mandalinanın faydaları

Mandalinanın faydaları

mandalina mandalina resimleri hamilelikte mandalinanın faydaları resmi mandalinanın faydaları Sonbahar ve kış aylarının sevilen meyvalarından olan mandalina, zengin bir B ve C vitamini kaynağıdır. aynı zamanda yüksek miktarda şeker içerir, serbest asit oranı oldukça düşüktür. Bir ufak mandalinada bazı büyük portakallardan daha fazla C vitamini vardır.Portakalı sindirmekte güçlük...
  2. Üzerlik otunun mucizevi faydaları

Üzerlik otunun mucizevi faydaları

üzerlik otu nasıl kullanılır üzerlik otu faydaları otunun faydaları Üzerlik otunu görmüştüm.Ama bu kadar çok faydası olduğunu bilmiyordum.Meğersem hemen hemen her derde devaymış.Rabbim bir çok bitki vermiş ama faydasınıda vermiş.Her bitkinin bir faydası vardır.Hiç biri boşa değil şu dünyada... Üzerlik otunun mucizevi faydaları Kalp çarpıntısı ve nefes darlığına iyi gelir. Cinsel gücü...
  3. Üzüm çekirdeğinin mucizevi faydaları

Üzüm çekirdeğinin mucizevi faydaları

üzüm çekirdeği tozu nasıl kullanılır üzüm çekirdeği yağı saç siyah zayıflatırmı tozu zayıflatırmı Aslında şifanın kaynağı doğadan geliyor arkadaşlar.Güzellikten tutunda sağlığıma kadar faydalı olan o kadar çok meyve ve sebze varki.Sizlere üzüm çekirdeği hakkında çok gerekli bilgileri sunuyorum Üzüm çekirdeği yağı nedir ? Şarap veya meyve suyu üretiminden sonra geriye kalan posa kurutulur ve...
  4. Limonlu Suyun Mucizevi Faydaları

Limonlu Suyun Mucizevi Faydaları

limonlu suyun faydaları, limonlu suyun yararları, limonlu suyun faydası Narenciye ürünlerinden ve C vitamini deposu limonun suyunun sağlık ve güzellik açısından faydaları saymakla bitmiyor. Limonlu su içmek için özellikle 8 önemli neden var ki bunları öğrendiğiniz de sizde limonlu suyu eksik etmiyeceğinizden eminim. Sizlere C vitamini deposu limonlu suyun 8 olumlu özelliğini paylaşıyorum....
  5. Dut pekmezinin mucizevi faydaları

Dut pekmezinin mucizevi faydaları

Dut pekmezi karbonhidratlardan dolayı yoğun enerji içeriğine sahip olan bir pekmez türüdür. Mineral bakımında oldukça zengin olan bu pekmezin, hem çocuklarda hem emzirenler annelerde, hem de gebelerde bio yararlılığı fazladır. Demir, çinko ve magnezyum gibi birçok minareli bol miktarda içerir. Konsantre olması bakımından tıpkı minarelli şuruplar gibi vucüda mineral bakımından destek...

Sayfayı Paylaş